Як зустріти Різдво з дітьми.

Для когось Різдво - свято суто релігійний, але для більшості - сімейний. Напевно, це правильно, тому що сім'я - основа, без якої прийняття цінностей християнства неможливо. Батьки передають дітям свій досвід, як побутової, так і духовний.
Інструкція
1
Для того щоб відзначити Різдво в колі сім'ї, потрібно гарненько підготуватися. Зробіть в квартирі генеральне прибирання, розробіть меню, підготуйте подарунки для близьких людей. Не намагайтеся зробити все це самостійно - підключіть до проведення передсвяткових заходів дітей. Вони будуть раді допомогти вам, а ви зможете заощадити дорогоцінний час.
2
Купіть ялинку або прикрасьте дерево, що росте у вашому саду. Не думайте, що можна обійтися без цього: Різдво без зеленої красуні - не «strong> Різдво . Якщо у вас є вільний час, зробіть ялинкові іграшки своїми руками. Пофантазіруете, постарайтеся створити не просто красиві, але чарівні речі. Подбайте про те, щоб кульки виблискували, а сніжинки були не схожі одна на іншу. Можете зшити ляльки Снігуроньки та Діда Мороза, зробити з картону казкову карету і вирізати зірки з фольги. Повірте, ваші діти будуть задоволені!
3
Думаючи над тим, як зустріти Різдво з дітьми, не забудьте запитати їх думку про те, яким має бути свято. Хіба мало, накриєте ви стіл, запросіть друзів і родичів, а виявиться, що діти хотіли провести Різдвяну ніч з мамою і татом без сторонніх людей. Буває, до речі, і навпаки, коли малюкам хочеться гучного свята.
4
Особливу увагу приділіть вибору подарунків для дітей. Не варто дарувати звичайні речі (наприклад, домашні тапочки або десятого плюшевого ведмедя), подбайте про те, щоб ваш подарунок сподобався дитині і запам'ятався на довгі роки. Добре, якщо ви знаєте, чого малюк чекає від Діда Мороза, якщо ж ні - не бійтеся запитати його про це. Сюрприз - це здорово, але тільки в тому випадку, якщо це приємний сюрприз.
5
Налаштуйтеся на те, що будете зустрічати Різдво з дітьми. Забудьте про метушню хоча б на пару днів, зосередьтеся на атмосфері свята і домашнього затишку. Повірте, без цього зимової казки не вийде!