Як знизити жорсткість води. Як зменшити жорсткість пружини.

Від кількості мінеральних солей, зокрема, солей магнію та кальцію залежить жорсткість води. Залежно від сфери застосування води допустимий рівень цього параметра може змінюватися в більшу або меншу ступінь. Постійне вживання жорсткої води порушує мінеральний баланс в організмі людини, під час кип'ятіння створює твердий наліт на стінках судин, в яких виробляється кип'ятіння води (утворюється накип). Жорстка вода також шкідлива кімнатним рослинам і малопридатна для їх поливу. Існує декілька ефективних способів зниження рівня мінеральних солей в такій воді.
Вам знадобиться
  • - чайник,
  • - холодильник,
  • - касета змінна з глечиком «БАР'ЄР Жорсткість»,
  • - установка іонного обміну серії RFS.
Інструкція
1
Для отримання м'якої води в невеликій кількості накип'ятити в чайнику жорстку воду. При цьому солі з води переходять в нерозчинну форму і осідають на стінках посуду. Даний спосіб вимагає великих додаткових енерговитрат.
2
Для отримання м'якої води в невеликих кількостях без додаткових енерговитрат використовуйте спосіб виморожування. В цьому випадку наберіть жорстку воду в неглибоку напівпрозору поліетиленову посуд. Поставте її в холодильник. Дочекайтеся, поки вода в посуді НЕ замерзне хоча б наполовину. Потім злийте НЕ замерзлу воду (вона з підвищеним вмістом солей). Розтопіть і використовуйте воду, що залишилася. Даний спосіб вимагає підвищеної витрати води і тривалий за часом.
3
Більш ефективний спосіб із застосуванням спеціальних глечиків з фільтрами «БАР'ЄР Жорсткість». Налийте воду у верхню частину глечика. Зачекайте, поки вода просочиться через фільтр в нижню, основну частину глечика. Використовуйте очищену воду. Мінус даного способу - невелика кількість одночасно одержуваної води.
4
Цих недоліків позбавлений наступний спосіб. Встановіть в будинку спеціальну фільтруючу колону. Знаходиться в ній іонообмінний наповнювач безперервно взаємодіє з водою, зменшуючи її жорсткість . Для отримання великої і безперервного кількості води встановіть і використовуйте кілька таких колон. Перемикайте водопостачання від них у міру необхідності.