Як розширити експрес-панель в Opera.

Експрес панель в Opera - це окрема сторінка, в якій розміщено деяку кількість картинок з посиланнями та іменами сайтів. Користувач сам може поміщати туди потрібні йому сторінки, а потім редагувати список. Початковий набір таких посилань-віконець експрес-панелі може заповнитися досить швидко і тоді виникне необхідність збільшити кількість колонок у таблиці, відведеної під посилання.
Вам знадобиться
  • браузер Opera.
Інструкція
1
Відкрийте експрес- панель, клацнувши кнопку створення нової вкладки. Цієї операції призначено поєднання гарячих клавіш CTRL + T - можна скористатися ними. Є відповідний пункт («Створити вкладку») і в меню браузера - він поміщений в розділ «Вкладки і вікна».
2
Натисніть кнопку з зображенням шестерні, вміщену в правий верхній кут вікна експрес-панелі. В результаті відкриється віконце, в якому розміщено деяку кількість елементів управління панелі. Це ж віконце можна відкрити і клацнувши вільний від картинок-посилань простір правою кнопкою миші, а потім вибравши в контекстному меню пункт «Налаштувати Експрес панель».
3
Розкрийте список, що випадає поруч з написом «Число колонок» і виберіть потрібну кількість осередків у кожному рядку таблиці картинок-посилань. Переміщаючи повзунок «Масштаб» встановіть найбільш підходящі для обраної ширини таблиці розміри картинок. Коли все буде готово, клацніть будь-яке місце поза віконця налаштувань, щоб закрити його.
4
Є альтернативний спосіб змінити ці ж налаштування експрес-панелі. Для цього треба скористатися редактором налаштувань Opera. Щоб його відкрити наберіть в адресному рядку браузера opera: config та натисніть клавішу Enter. Потім у поле для введення пошукового запиту наберіть speed dial, і редактор залишить всього вісім налаштувань з декількох сотень.
5
Виставте необхідну кількість колонок експрес-панелі в полі Number Of Speed Dial Columns, яке поміщено в розділ User Prefs. У цьому ж розділі виберіть і розмір посилань-картинок, встановивши потрібне значення в поле Speed Dial Zoom Level.
6
Зафіксуйте зроблені зміни натисканням кнопки «Зберегти» і закрийте вкладку редактора налаштувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2fiZGBSCQVo
Зверніть увагу
Одним із винаходів розробників браузера Opera стала Експрес-панель. Коли ви відкриваєте нову вкладку, щоб набрати адресу потрібного вам сайту - ви бачите Експрес-панель, яка складається з деякої кількості «віконець», з картинками сайтів: Функція Експрес-панелі - швидкий доступ до найбільш часто використовуваних інтернет-сайтам.
Корисна порада
Експрес панель в Опері - зручна функція браузера Opera для швидкого доступу до улюблених сайтів. Налаштування експрес панелі: Запускаємо браузер подвійним натисканням на ярлик на робочому столі. У верхній частині браузера клікаємо на Opera - Налаштування - Загальні настройки. Вказуємо, як поведе себе додаток при запуску, тобто «Відкрити експрес панель».