Як маринувати свинину. чи можна свинину маринувати в Мартіні.

Існує дуже багато способів маринування свинини. Кожен вибирає на свій смак. Але є дійсно хороші способи маринування свинини, не звернути на які увагу просто неможливо. Свинина хороша як для приготування шашлику, так і для смаження і запікання.
Інструкція
1
Свинина маринована в кефіре.На 1,5 кг м'яса: 0.5-0.7 л кефіру, 2 середнього розміру цибулини, сіль і приправи додати по вкусу.Порезать м'ясо на шматки потрібного розміру. Цибулю порізати кільцями і перемішати з мясом.Посоліть і додати пріправи.Мясо залити кефіром і поставити маринуватися від 2 до 24 часов.Жаріть можна в духовці, мікрохвильовій печі і звичайно на мангале.Мясо, мариноване таким способом можна давати дітям. Воно надзвичайно смачне і м'яке.
2
Свинина маринована в піве.На 1,5 кг м'яса: 1 літр світлого пива, 3 ст. ложки гірчиці, дві цибулини, сіль і спеції додати за вкусу.Маріновать м'ясо як у першому рецепті, але замість кефіру додати світле піво.В маринаді м'ясо потримати від 2 до 24 часов.Жаріть можна на чому угодно.Вкус виходить злегка солодкуватим, а м'ясо ніжним.
3
Найшвидший рецепт - свинина маринована в уксусе.На 1,5 кг м'яса: 1 ст. ложка оцтової есенції, 2 середнього розміру цибулини, сіль і приправи додати по вкусу.Свініну нарізати, посолити, поперчити і змішати з цибулею нарізаним кольцамі.Уксус розвести в 100 гр. води і залити їм мясо.Маріновать бажано не довго. Оптимальний час від 30 хвилин і до 2 часов.Мангал - найкращий спосіб приготування свинини маринованої в уксусе.Еслі м'ясо протримати в маринаді довше, то воно вийде жорстким і не вкусним.Стоіт пам'ятати і про те, що оцет негативно позначається на роботі шлунка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vLVu0gTHIZM