Як поставити гіперпосилання в Word.

Напевно, кожен користувач персонального комп'ютера користувався такою програмою, як Microsoft Word. Вона за замовчуванням в багатьох випадках ставиться разом про операційною системою і являє собою незамінний інструмент для редагування документів. Однак у деяких користувачів часто з'являються труднощі при вставці гіперпосилання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Word.
Інструкція
1
Гіперпосилання - це деяка частина документа, яка посилається на інший документ або файл, сайт в інтернеті. Найчастіше гіперпосилання використовуються для вставки сайтів в документ. Далі можна буде здійснювати перехід за посиланням одним натисканням миші. Вставляти гіперпосилання в документ можна кількома способами.
2
Щоб вставити гіперпосилання в програму Word, потрібно скопіювати її. Це можна зробити за допомогою комбінації клавіш CTRL + C. Можете скопіювати і по-іншому. Виділіть посилання та натисніть на неї правою клавішею миші. З'явиться контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Копіювати». Далі відкрийте документ в програмі Word і натисніть комбінацію клавіш CTRL + V. Якщо потрібно виділити відразу весь документ, натисніть комбінацію клавіш CTRL + A.
3
Можна також скористатися мишкою. Для цього натисніть правою клавішею мишки і виберіть пункт «Вставити». Гіперпосилання буде скопійована в документ і виділена яким-небудь кольором. За замовчуванням всі активні посилання виділяються синіми кольорами. Можете також спробувати перейти за гіперпосиланням. Якщо все зроблено правильно, вас автоматично перенаправляють в браузер за цим посиланням. Проте варто зазначити, що для перегляду вмісту повинно бути активним підключення до інтернету.
4
Таким способом можна вставляти гіперпосилання в різні місця документа. Щоб гіперпосилання була вставлена в потрібне місце, ставте курсор саме в ті частини документа, куди потрібно скопіювати посилання.
5
В цілому можна сказати, що вставка гіперпосилань в програму Word не є важким завданням. Надалі ви будете за кілька секунд здійснювати дану операцію. Досвід приходить з часом, тому не впадайте у відчай, якщо з першого разу не вийде. Пробуйте до тих пір, поки у вас не буде це виходити без будь-яких труднощів.