Як зшити туфлі.

Популярність текстильного взуття рік від року зростає - і це не випадково, адже ткані матеріали надають величезні можливості для польоту дизайнерської думки. Текстиль вельми комфортний, добре утримує тепло і не заважає циркуляції повітря усередині взуття. Спробуйте зшити дуже ефектні і прості у виконанні туфлі з тканини. Таке взуття - прекрасна альтернатива обридлим домашнім капцям. А якщо ви приклеїте до них підошву з міцнішого матеріалу, то такі туфлі мають всі шанси стати стильним доповненням до наряду «на вихід».
Вам знадобиться
  • - два клаптя тканини: однотонної і з яскравим малюнком;
  • - швейні приналежності;
  • - швейна машина:
  • - праска.
Інструкція
1
Підберіть для виготовлення туфель тканину двох добре поєднуються між собою забарвлень. Найкраще, якщо вони будуть контрастними, а малюнок на тканині - добре читаним. Однак якщо ви вирішите зшити таку сміливу модель під певний предмет свого гардероба, то вибір забарвлень тканини буде залежати від стилю цього одягу.
2
Використовуючи прикладений шаблон, зробіть викрійку туфель для вашого розміру ноги - пропорційно збільште його в будь-якому графічному редакторі, або на око. Лінія згину на викрійці повинна бути на 2,5 см більше довжини вашої стопи. Врахуйте, що припуски на шви (1 см) будуть вже включені в викрійку.
3
За отриманою викрійці викроїте з клаптів підібраних тканин по дві деталі із згином для кожної туфлі . Складіть кожен з клаптів вздовж частковій лінії і прикладіть викрійку до згину. Обведіть її Кравецьким дрібному і викроїте деталі по наміченої лінії.
4
У кожної з чотирьох деталей із згином стачайте шов п'яти і шов в області носка (по лінії, позначеної на викрійці пунктиром). Разутюжьте припуски. Розкладіть деталі двох кольорів в комплекти для кожної туфлі : по одній деталі із згином з однотонної тканини і по одній - з тканини з малюнком.
5
Складіть деталі кожного комплекту лицьовими сторонами, поєднуючи всі зрізи. Стачайте їх швом вкруговую, залишивши невелику ділянку відкритим - для вивертання туфельок на лицьову сторону.
6
Прострочені деталі виверніть через незашітим отвір на обличчя. Розпряміть і приутюжьте їх по краях. Відкриті ділянки акуратно зашейте потайними стежками і теж приутюжьте.
Корисна порада
Одягайте туфельки, зав'язуючи довгі кінці спереду узелком.Еті туфлі можна зробити набагато міцніше і пригоднее для носіння поза домом. Для цього до них необхідно пришити підошву з гуми. Найкраще доручити цю справу професійному майстру і віднести туфлі в взуттєву майстерню. Інший варіант - використовувати плоску підошву від старої непотрібної пари взуття.