Як зберегти текст в pdf форматі. Як word перевести в pdf.

Всі документи можна зберігати у файлах різного формату: doc, rtf, txt. Так чи інакше, будь-який формат вимагає наявність певної програми. Для користувачів інтернет-мереж на даний момент існує один загальний формат, який може прочитати будь-який веб-браузер - це формат PDF.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - ABBYY PDF Transformer;
  • - Convert Doc to PDF For Word.
Інструкція
1
Практично будь текстовий і графічний файл можна переробити в pdf-документ, для цього необхідно скористатися спеціальною програмою. З найбільш відомих програм можна порадити професійну програму Adobe Acrobat. Єдиним мінусом цієї програми є висока ціна продукту, якщо ви не плануєте працювати професійно у сфері створення pdf-документів, від цієї програми варто відмовитися.
2
Якщо вам потрібна проста в обігу програма, можна спробувати продукт ABBYY PDF Transformer. Ця утиліта дозволяє перевести в формат pdf практично будь-який документ. В основні її можливості входить двостороннє конвертування документів, як в формат pdf, так і навпаки.
3
Для роботи з цієї програми вам знадобиться встановити пакет програм Microsoft Office, ABBYY PDF Transformer інтегрує свою панель в програму MS Word. Операція конвертації в цій програмі досить проста: виділіть текст в документі, який необхідно перетворити в pdf, і натисніть кнопку «Створити PDF» або «Конвертувати PDF» на панелі інструментів MS Word.
4
Серед інших програм-конвертерів можна виділити утиліту Convert Doc to PDF For Word. Принцип роботи цієї програми такий же, як і у ABBYY PDF Transformer (вона впроваджує свою панель інструментів в MS Word). Явною перевагою даної програми є безкоштовне завантаження утиліти для перетворення документів у PDF-формат. Але в цій програмі є і свої мінуси: її можна запустити всього лише 30 раз, як і багато інших програм, які поширюються не безкоштовно.
5
Варто відзначити, що свого часу компанія Microsoft випускала в якості оновлень до Microsoft Office програму для конвертації документів формату doc та xls в pdf. Інформація про вихід такої програми наробило чимало галасу навколо Microsoft, т.к. компанії Adobe це не сподобалося. У підсумку дана програма була повністю виключена з пакета Microsoft, але з офіційного сайту компанії можна скачати плагін, який підтримує збереження документів в форматі pdf.
Pdf - Portable Document Format - це формат, розроблений корпорацією Adobe. Документи цього типу включають в себе не тільки текст , але і графіку, мультимедійні дані, а також додаткові ресурси, наприклад, нестандартні шрифти. Способи витягання і збереження текст а таких документів відрізняється від методів, використовуваних при роботі з звичайними текст овимі файлами.
Вам знадобиться
  • Foxit PhantomPDF, Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Якщо необхідно текст з документа в форматі pdf зберегти документ одного з текст ових форматів (txt, doc, rtf та ін.), Скористайтеся, наприклад, програмою Foxit PhantomPDF. Відкрийте програму і відкрийте в ньому вихідний документ - відповідний діалог викликається вибором в розділі «Файл» меню програми пункту «Відкрити» або натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + O. Якщо це додаток вказано в вашої ОЗ як програми за замовчуванням для роботи з pdf -Файл, то операцію запуску додатка і завантаження в неї файлу можна поєднати, двічі клікнувши по цьому файлу.
2
Для збереження відкритого pdf-документа в найпростішому текст овом форматі - txt - ніяких маніпуляцій з самим текст ом не потрібно, ви можете відразу переходити до операції збереження . Натисніть клавіші Ctrl + Shift + S або виберіть у розділі «Файл» меню додатка рядок «Зберегти як». В поле «Тип файлу» діалогового вікна виберіть пункт TXT files. В поміщених нижче полях задайте діапазон сторінок вихідного документа, які повинні бути збережені - у вас є вибір з трьох варіантів. Потім натисніть кнопку «Зберегти» і pdf- текст буде записаний в txt-форматі.
3
При необхідності текст вихідного документа, відкритого в редакторі Foxit, можна перенести, наприклад, в текст овий процесор Microsoft Office Word. Натисніть клавіші Alt + 9 або клікніть іконку із зображенням сторінки в окулярах, і документ буде представлений в текст овом форматі. Виділіть потрібний фрагмент або весь текст (Ctrl + A), скопіюйте виділення (Ctrl + C), перейдіть у вікно Word і вставте текст (Ctrl + V).
4
C зворотною операцією - збереженням текст а в pdf-документ - Microsoft Word може впоратися і самостійно. Для цього наберіть потрібний текст або відкрийте в Word готовий документ, а потім викличте діалог збереження - виберіть пункт "Зберегти як" в меню програми. У випадаючому списку «Тип файла» виберіть саму лаконічну напис - PDF (*. Pdf). Після цього в діалозі з'являться додаткові настройки параметрів збереження, які можна змінити, але краще залишити з установками за замовчуванням. Натисніть кнопку «Зберегти» і текст буде записаний в pdf-форматі.