Як зробити пейнтбольний маркер. Пейнтбольний маркер своїми руками.

Пейнтбол - це гра, що дозволяє імітувати справжні бойові дії з використанням зброї. Правда, зброя в пейнтболі стріляє НЕ кулями, а желатиновими кульками з фарбами, тому, звичайно, гравців «вбивають» не назовсім, а просто мітять пострілами. Однак, як і всякий бій, пейнтбол вимагає певних навичок у стрільбі, знання тактики наступу і оборони.
Вам знадобиться
  • фабричний маркер, балон для повітря і фідер для куль
Інструкція
1
Визначте маркер якого типу ви будете робити. Пейнтбольні маркер и бувають помпові, напівавтомати і автомати. Помпові маркер и зводяться руками шляхом пересмикування затвора. Це найпростіший помповий пістолет, він має заряд на кілька кульок, зазвичай 10-15 шт. Однак такий маркер має свої переваги, він ефектний і дозволяє набити руку новачкам. Крім того, існують спеціальні ігри, які проводяться тільки із застосуванням помпових маркер ів.
2
Напівавтоматичні маркер и використовують ударник, щоб відкрити газовий клапан, який посилає кульку в стовбур. Для пострілу необхідно натиснути на курок. Одне натискання - один постріл. Такі моделі недорогі, але малоэффективны.Автоматические маркер и дозволяють робити кілька пострілів при одному натисканні курка. З'явилися і електронні моделі автоматичних маркер ов, що дозволяють регулювати частоту пострілів в певну кількість часу.
3
Щоб зібрати маркер , необхідно мати фабричний маркер , балон для повітря і фідер для куль. Фідер для куль прикрутіть до маркер у зверху до механізму подачі кульок в стовбур. Балон для повітря прикрутите в нижній частині маркер а до штуцера.
4
Натискання курка відкриває клапан газового балона, який випускає газ, засилаючи желатиновий кулька в отвір ствола і виштовхуючи його наружу.Современние маркер и пройшли численні модернізації, а кожен учасник гри в пейнтбол зазвичай придумує для своєї зброї все нові удосконалення та «навороти».
Зверніть увагу
Пейнтбол прийшов до Росії в 90-і роки минулого століття разом з необхідним для гри спорядженням. Тому все зброю для гри, яке називається пейнтбольними маркерами, також поставляється через граніци.Пейнтбольние маркери - основна частина ігрового устаткування, являє собою пневматичний пістолет або рушницю, перероблені таким чином, що дозволяють стріляти з них кульками за допомогою робочого газу (вуглекислий газ або азот). Для того, щоб гравці не відчували хворобливих відчуттів від пострілів і не отримали травм, вони зобов'язані носити під час гри спеціальні маски і костюми.