Як зробити сметанний крем. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Смак сметанного крему знайомий багатьом з дитинства. Він легко готується і має надзвичайний смак. Для приготування сметанного крему краще використовувати жирну сметану, яку слід перед приготуванням крему охолодити. Варто пам'ятати, що такий крем потрібно зберігати в холодильнику і бажано не більше доби.
Інструкція
1
Рецепт первий.Для приготування 400 гр. крему вам знадобиться: 1 склянка сметани, 4 столові ложки цукрової пудри і 1 гр. ванільного сахара.Сметану викласти в глибокий посуд, підійде кастрюля.Кастрюлю поставити в таз з льодом або крижаний водой.Взбівать сметану віночком або міксером до густої консістенціі.Смешать цукрову пудру і ванільний цукор і додати при безперервному помішуванні в сметану.Крем готовий. Він повинен бути щільним і не стікати з віночка.
2
Рецепт другий - з використанням желатіна.Для приготування 350 гр. крему потрібно: 1 стакан сметани, 4 ст. ложки цукрової пудри, 1 ст. ложка желатину, 1 гр. ванільного сахара.Крем готувати по першому рецепту.Желатін потрібно замочити в холодній воді (1 ст. ложку желатину на 100 гр. води або молока) на дві години. Нагріти на плиті і процедіть.Вліть тонкою цівкою при безперервному помішуванні в сметанний крем.Не варто забувати, що всі смакові добавки потрібно додавати в крем до того як ви ввели желатин. В іншому випадку крем може стати рідким
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nOLjvWRPPhk