Як позбутися запаху щурів.

Багато любителів домашніх тварин сьогодні із задоволенням розводять щурів і кажуть, що це розумні веселі та охайні звірята, які радують своїх господарів відданістю і невибагливістю. Крім того, сучасні домашні щурів и досить різноманітні за зовнішнім виглядом, зустрічаються навіть кучеряві.
Інструкція
1
Домашні щурів и утримуються в клітках. І, як всякі тварини, мають свій специфічний запах. Люди, що живуть з щурів ами в одному приміщенні, можуть вже й не сприймати його, принюхатися. Однак нова людина завжди відчуває своєрідний мускусний аромат щурів .
2
Треба сказати, що причин такого запаху декілька. По-перше, щурів и мітять свою територію. Як самки, так і самці. Також щурів и мітять і своїх господарів. Як говориться, кого люблю, того і мечу. Крім того, саме запахом щурів и встановлюють ієрархію в своїй спільноті, якщо в одній клітці живе кілька особин. Чим «крутіше» щурів а, тим сильніше вона пахне. До того ж, саме запахом звірята привертають до себе протилежну стать, хлопчики - дівчаток, і наоборот.Во-друге, сильний запах в щурів іншому будиночку з'являється тоді, коли забрудниться підстилка в клітці. Адже домашнім вихованцям доводиться і є, і спати, і в туалет ходити в одному і тому ж месте.В-третє, щурів ки починають погано пахнути при неправильному годуванні або хвороби. Тому, їли ви хочете позбутися сильного мускусного запаху щурів , мийте руки і протирайте вологою ганчіркою всі місця, де гуляла ваша щурів ка поза клітиною.
3
Вчасно чистите клітку і міняйте в ній підстилку. Клітку можна мити гарячою водою й обробляти її кальцинованої содою. В якості підстилки використовуйте солому або сіно, деякі щурів олюби використовують і котячий (!) Наповнювач, типу «Катсан».
4
Слідкуйте за здоров'ям своєї улюблениці. Не давайте їй шкідливі продукти, годуєте спеціальним кормом з вітамінами. При перших ознаках захворювання (чхання, млявість) звертайтеся до ветеринара.
5
Щурів не треба купати. За охайності вони перевершують кішок. Є такі особини, які люблять воду. Але в основному, якщо вам подобається возитися з щурів кой у воді, це слід робити не частіше 1 разу на місяць. І не сподівайтеся, що після водної процедури ваш вихованець буде менше пахнути. Навпаки, як тільки він висохне, він з подвоєною силою почне мітити територію і своє хутро, щоб пахнути як справжня щурів а!