Як гріти ноги з гірчицею. Як краще гріти ноги або плечі.

Прогрівання ніг з гірчицею допомагає перемогти простуду, грип, ангіну і звичайний нежить. За рахунок зігріваючого і місцевого дратівної ефекту одужання настає швидше. Для процедури вам не знадобиться нічого особливого, тільки гірчиця і теплі вовняні шкарпетки. А це є практично в кожному будинку, так що можете приступати до процедури.
Вам знадобиться
  • - гірчичний порошок;
  • - гаряча вода;
  • - вовняні бавовняні шкарпетки;
  • - рушник.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте все, що потрібно для прогрівання «мокрим» способом: таз, окріп, гірчичний порошок, рушник і теплі вовняні шкарпетки. Налийте воду в ємність і розбавте її холодною, температура повинна бути такою, яку тільки зможуть переносити ваші ноги. Будьте обережні, не потрібно наливати окріп, ви можете обпектися. Додайте одну столову ложку гірчиці без верху в воду і злегка перемішайте.
2
Опустіть ноги в таз з водою і сидите хвилин 15-30 (скільки зможете). Зверху найкраще ховатися ковдрою, так ви будете потіти, а відповідно, і видужувати. У міру остигання води додавайте гарячу, інакше ефект від процедури ослабне.
3
Вийміть ноги з тазика і ретельно витріть їх рушником. Відразу ж надіньте шкарпетки і ляжте в ліжко. Прогрівання найкраще проводити перед сном, щоб потім ніде вас не продуло, адже навіть найменший вітерець може спровокувати ускладнення хвороби. Якщо у вас тримається висока температура, то прогрівати ноги таким способом можна, вона може тільки піднятися.
4
Якщо ви не хочете гріти ноги у воді, то насипте гірчицю в вовняні шкарпетки (1-2 ч. Л.). На ноги надіньте тонкі бавовняні шкарпетки, а зверху шерстяні, в які насипана гірчиця. Ходіть з компресом приблизно 2-3 години, можете і трохи довше, якщо, звичайно, ви не відчуваєте сильний дискомфорт. Даний варіант прогрівання ніг з гірчицею можете використовуватися навіть при наявності температури.
Зверніть увагу
Якщо ви відчуєте сильне печіння, негайно припиніть процедуру і обполосніть ноги під проточною теплою водою. Якщо роздратування вже з'явилося, нанесіть живильний крем на шкіру.
Корисна порада
Для прогрівання дітей необхідна менша доза гірчиці, приблизно 1-2 ч. Л. на 3-4 літри води. Шкіра у малюків ніжна і можуть виникати алергічні реакції. Будьте уважні!