Як завести електронний щоденник. Як завести особистий щоденник в інтернеті.

Електронні, або мережеві щоденники (вони ж блоги) придбали велику популярність як серед молоді, так і серед старшого покоління користувачів інтернету. Так само як і соціальні мережі, блоги допомагають людям спілкуватися, ділитися своїми думками і фото, знаходити нових друзів і соратників по інтересам. Для новачка процес створення мережевого щоденника може здатися складним. Але насправді, це дуже цікаве заняття, що дозволяє виявити творчі сторони особистості. З чого ж почати?
Інструкція
1
Перш за все, визначте, на якому ресурсі ви хотіли б створити свій щоденник. Інтернет пропонує безліч варіантів цього рішення: livejournal.com, diary.ru, blogger.com, і так далі. Як же визначитися? Подивіться, яким з цих ресурсів користується більшість ваших знайомих і друзів? Де ви можете знайти найбільшу кількість інформації, що відповідає вашим інтересам? Досить велику роль відіграє зручність інтерфейсу блогу, але з цим аспектом важко визначиться, чи не спробувавши покористуватися ресурсом.
2
Для створення блогу необхідно зареєструватися на вибраному вами інтеренет-ресурсі. Знайдіть посилання «Реєстрація» і дотримуйтесь вказівок, які будуть вам надані. Для реєстрації блогу вам буде потрібно вказати ваш е-мейл, підібрати собі логін і пароль, а так само вказати назву майбутнього блогу.
3
Після закінчення реєстрації, в більшості випадків, потрібно дочекатися на е-мейл листи з посиланням для активації облікового запису. Якщо лист не приходить, перевірте, чи правильно ви вказали ваш е-мейл. Або загляньте в папку "Спам" у вашій поштовій скриньці: очікуване вами лист може опинитися там.
4
Після активації облікового запису можете приступити до оформлення блогу. Як правило, для цього потрібно заглянути в меню «Налаштування», і знайти там пункт «Оформлення» або «Дизайн щоденника». Там ви можете вибрати фон, шрифт, стиль оформлення вашого майбутнього блогу. Якщо ви відчуваєте себе невпевнено в якості веб-дизайнера, скористайтеся одним з готових шаблонів. Можете також звернеться за допомогою в яке-небудь співтовариство, присвячене дизайну та оформлення блогів на вибраному вами ресурсі.
5
Підберіть собі аватари (юзерпіки), відповідно до віддається перевага вами мережевим іміджем і вашими інтересами. Можете використовувати також найбільш вдалі з ваших власних фото. Намагайтеся, щоб аватари були витримані в одному стилі. Бажано також, щоб вони перегукувалися із загальним оформленням щоденника. Комплект аватарів можна також підібрати в тематичному співтоваристві, або на форумі.
6
Сформуйте свою стрічку вибраного. Якщо у вас є контакти друзів і знайомих, ведуть блоги на цьому ж ресурсі, скористайтеся ними. Якщо ви додасте їх блоги в стрічку обраного, ви зможете відслідковувати їх нові записи у міру їх появи. Знайдіть за допомогою служби пошуку або тематичного каталогу обраного вами ресурсу, спільноти, відповідні вашим інтересам.
Корисна порада
Якщо ви не хочете, щоб ваш блог був відкритий для всіх бажаючих, виберіть відповідні для вас режими приватності в налаштуваннях блогу. Наприклад, ви можете відкрити його тільки для зареєстрованих користувачів, для друзів, або для певного списку користувачів ресурсу. Це дозволить вам почувати себе більш захищено та розкуто.