Як вибрати ігрову відеокарту.

Відеокарта - це пристрій, що відповідає за розрахунок, формування, перетворення та виведення зображення на екран монітора. Вона є важливою складовою для якісної роботи ПК, призначеного, в основному, для комп'ютерних ігор.
Інструкція
1
Відкрите поділяються на дискретну і інтегровану. Дискретна відеокарта - це окрема плата, що має власну віртуальну пам'ять, унікальний вихід. Інтегрована відеокарта - це чіпсет, вбудований безпосередньо в процесор персонального комп'ютера. Даний чіпсет використовує оперативну пам'ять. Сучасні чіпсети мають вбудовану віртуальну пам'ять, розраховану на 128 mb.
2
Основними компонентами, на які слід звернути увагу при виборі відеокарти, є графічний процесор відеокарти, віртуальна пам'ять і шина пам'яті. Відповідно, чим ці показники більше, тим краще.
3
Video card GPU. Графічний процесор відеокарти - це процесор, який проводить розрахунок і формування графічних даних і відповідає за підготовку і виведення зображення на монітор комп'ютера. Частота графічного процесора визначає продуктивність і швидкодії відеокарти. Відповідно, роблячи вибір між відеокартами, намагайтеся купувати ту, що з більшою частотою.
4
Video card memory. Відеопам'ять графічного прискорювача Всі сучасні ігрові відеокарти оснащені відеопам'яттю GDDR5. Щоб ваш персональний комп'ютер відтворював і підтримував всі ігри останнього покоління без «затримок» і «гальм», необхідно придбавати відеокарту з віртуальною пам'яттю не менше 1024 mb (1 gb).
5
Video card - memory interface width. Шина пам'яті відеокарти - це канал, через який надходить обмін даними між віртуальною пам'яттю або графічним процесором відеокарти. Кількість даних переданих за один такт вимірюється в бітах. Середнє значення -256 bit.
6
Коли ви прийдете в комп'ютерний магазин, назвіть всі бажані параметри продавцу- консультанту. Переконайтеся в письмовій технічній характеристиці, що все правильно, тому що дві відеокарти можуть мати однакову назву, але різні параметри, наприклад, Geforce GTX460.