Як приймати цифрове телебачення.

Цифрове телебачення - це передача відео і аудіосигналу від транслятора до телевізора, яка використовує цифрову модуляцію і стиснення для передачі даних. В даний час цифрове телебачення - найсучасніший вид ТВ.
Вам знадобиться
  • - оптоволоконний кабель;
  • - абонентська приставка;
  • - розгалужувач;
  • - ТВ-тюнер;
Інструкція
1
Оберіть постачальника даної послуги. Укладіть договір на підключення пакета каналів цифрового телебачення. Уточніть всі пункти договору, наприклад, що входить в технічну підтримку, які терміни оплати та який порядок розірвання даного договору.
2
Придбайте необхідний метраж оптоволоконного кабелю і абонентську приставку. Якщо ви збираєтеся підключити декілька телевізорів, то необхідно купити приставку для кожного ТВ-приймача. Обіжміть оптоволоконний кабель в спеціалізованому магазині, щоб уникнути втрати якості сигналу. Прокладіть кабель так, щоб уникнути стискання і пробиття. Встановіть розгалужувач між телевізорами.
3
Підключіть до кожного ТВ-приймача абонентську мультимедійну приставку. За допомогою даного устаткування можна записувати телепередачі на вбудований жорсткий диск і переглядати їх пізніше. Також можна ставити на паузу передачі, що йдуть в прямому ефірі, і продовжувати перегляд з того місця, де ви зупинилися.
4
Можна підключити цифрове телебачення до вашого персонального компьютеру.Пріобретіте ТВ-тюнер, підключіть його до материнської карти комп'ютера. Скачайте з сайту виробника «свіжу» версію драйверів. Встановіть їх і перезавантажте оперативну систему, щоб усі зміни вступили в сілу.Подключіте кабель до ТВ-тюнера і абонентської приставці. Зайдіть в «Пуск» - «Виконати». Введіть команду «Налаштування ТВ-сигналу». Запрограмуйте телеканали і збережіть їх у пам'яті вашого компьютера.Прі допомогою програми Windows Media Center ви зможете переглядати в реальному часі телепередачі, зберігати їх і переглядати пізніше.