Як встановлювати програми на мобільний. видалення програм в iphone.

Всі сучасні мобільні пристрої дозволяють встановлювати різні додатки. Для будь-якого виробника важливо забезпечити користувача можливістю установки програм. Наприклад, деякі апарати мають спеціальний інтерфейс, який дозволяє завантажити і встановити потрібну програму в 2 кліка. У той же час користувачі деяких пристроїв можуть скидати програми на телефон лише за допомогою комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - кабель для підключення телефону до комп'ютера
Інструкція
1
Програми для стільникових телефонів бувають декількох видів. Якщо ваш телефон підтримує Java і не має ніякої операційної системи, то слід завантажувати програми формату .jar. Такі файли можна запускати і на пристроях з Symbian, Android і Windows, проте вони споживають велику кількість оперативної пам'яті і часто не володіють достатнім для смартфонів функціоналом.
2
Щоб завантажити .jar в телефон скачайте потрібний додаток за допомогою комп'ютера і збережіть його на жорсткому диску. Потім підключіть телефон за допомогою кабелю в режимі «накопичувач» і перемістить викачане додаток в зручну папку. Потім від'єднайте пристрій і запустіть на ньому скачаний файл. Телефони Nokia платформи s40 відразу запустять додаток, в той час як для телефонів Samsung буде потрібно установка.
3
Встановлення програм на Symbian здійснюється аналогічним чином. Підключіть смартфон до комп'ютера в режимі «накопичувач» і скиньте .sis або .sisx файл (залежно від версії ОС). За допомогою диспетчера файлів перейдіть в папку, де знаходиться програма, і запустіть її. Почнеться процес установки. Дотримуйтесь інструкцій інсталятора.
4
На Symbian також можна зробити установку за допомогою Ovi Suite. Підключіть пристрій за допомогою кабелю і виберіть пункт установка додатків. Вкажіть шлях до потрібної програми . Ovi Suite автоматично зробить налаштування всіх параметрів і розпакує потрібну програму.
5
Пристрої iPhone мають спеціальний інтерфейс, що дозволяє автоматично завантажувати потрібні програми. Для цього перейдіть в меню «AppStore» і виберіть розділ. Потім знайдіть за описом необхідну програму, після чого натисніть «Завантажити». Файл буде встановлений на пристрій.
6
Аналогічним чином працює Android Market. Введіть в рядку пошуку програми назва потрібної програми , після чого натисніть «Встановити». Також компанія Google, на відміну від Apple, дозволила своїм користувачам встановлювати сторонні додатки. Для цього за допомогою комп'ютера скопіюйте файл .apk на карту пам'яті пристрою. Відкрийте цю програму на телефоні за допомогою будь-якого файлового менеджера, підтримуючого установку (наприклад, ASTRO). Додаток встановлено.