Як зварити яйця некруто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Яйця всмятку не тільки смачні, а й корисні. В них зберігається набагато більше вітамінів, ніж в яйцях, варених круто. Є два перевірених рецепту приготування яєць всмятку, за якими вони виходять як треба.
Вам знадобиться
    • яйця
    • каструля
    • вода холодна або гаряча.
Інструкція
1
Потрібно налити гарячу воду в кастрюлю.Затем акуратно, за допомогою столової ложки, опустити яйця в воду.Поставіть на плиту і варити рівно одну мінуту.Снять каструлю з вогню і закрити кришкою не сливах воду.Для того що б жовток був рідким, а білок трохи схопиться, потрібно не зливати воду шість хвилин. По закінченню часу воду злити і залити яйця холодною водой.Для отримання більш густої консистенції білка та жовтка, яйця потрібно протримати в гарячій воді сім хвилин. Потім залити холодною водою.
2
Яйця покласти в каструлю і залити холодною водой.Кастрюлю поставити на плиту і почекати поки вода закипить. Як тільки почнеться сильне кипіння води, вогонь потрібно зменшити. Для того щоб вийшло полужидкое яйце варити потрібно ще три хвилини на слабкому огне.Четире хвилини варити при бажанні отримати повністю звариться білок і рідкий желток.Прі бажанні отримати зварила білок і майже повністю жовток (коли тільки в самій серединці є рідке плямочка) потрібно почекати п'ять хвилин.