Як покласти гроші на телефон через Яндекс.Деньги. Як покласти яндекс гроші на телефон.

Платіжні системи дозволяють не тільки проводити оплату покупок в інтернет, але й поповнювати рахунок мобільного телефону . Сервіс Яндекс. гроші допомагає оплатити послуги мобільного зв'язку через свій власний веб-інтерфейс. Для цього достатньо мати потрібну кількість коштів на електронному гаманці.
Вам знадобиться
  • - аккаунт Яндекс.деньги
Інструкція
1
Перейдіть на сторінку сервісу Яндекс. гроші. У лівій частині вікна браузера введіть свій логін і пароль, який ви вказали при реєстрації на сервісі. Якщо ви втратили або забули свій пароль, натисніть на посилання «Згадати пароль». На вказаний e-mail прийде повідомлення, в якому буде вказано посилання для відновлення аккаунта. Якщо ви ще не зареєстровані на сервісі, то зробіть це, натиснувши на посилання «Зареєструватися». Вам буде запропоновано ввести деякі дані, після чого рахунок буде відкритий.
2
У верхній частині вікна, під заголовком «гроші» натисніть на посилання «Оплатити», яка перенаправляє вас до меню вибору потрібного розділу. У лівій частині вікна виберіть пункт «Мобільний зв'язок».
3
У вікні, введіть номер свого телефону . Цифру «8» вказувати не потрібно, почніть заповнення з другої цифри. Вкажіть суму, яку вам необхідно перевести на рахунок мобільного.
4
Оберіть гаманець, на якому є достатня кількість коштів для поповнення балансу. Натисніть кнопку «Заплатити» в лівій стороні вікна. Після чого вас попросять підтвердити платіж. Якщо все вказано вірно, то натисніть клавішу «Платити».
5
Далі буде відображена квитанція про оплату, яка повідомить про те, що гроші переведені на рахунок мобільного телефону .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YuJpYMGj6kY
Корисна порада
Електронний гаманець завжди можна поповнити в режимі онлайн, скориставшись кредитною карткою. Більшість терміналів оплати послуг зв'язку та банкоматів також підтримують поповнення рахунку Яндекс.Деньги. Якщо знайти термінал не виходить, то можна прийти найближчим банківське відділення і внести гроші, проте такий переклад займе 2-3 банківських дні. Існують спеціальні карти для поповнення рахунку, які можна придбати в салонах связі.Кошелек можна поповнити через платіжну систему Webmoney, попередньо прив'язавши акаунт до сервісу Яндекс.Деньги.