Як привітати молодих на весіллі.

Бути запрошеним на весілля - велика честь. Це означає, що молода пара хоче розділити з вами перший сімейне свято. Готуючись вимовити тост за молодят, непогано запам'ятати кілька правил «вітального» етикету.
Інструкція
1
Чим більше гостей, тим коротше тост. За традицією промови промовляються в порядку близькості оратора до молодих: спочатку кажуть батьки, потім - старші родичі, братися і сестри, близькі друзі, колеги. На торжестві з великим числом запрошених гостям можуть не надати мікрофон для публічного поздоровлення, якщо вони не входять до найближча коло. Не засмучуйтеся, підійдіть до молодят під час однієї з пауз у програмі свята і промовте побажання.
2
Чим вище градус присутніх, тим менш формально звучить тост. До другого-третього годині банкету всі «офіційні» слова - щастя, здоров'я, матеріального благополуччя, дітей побільше - вже сказані. Коли підійде черга виголошувати промову, привітайте молодят несподівано і з гумором, тоді слова запам'ятаються винуватцям торжества і гостям.
3
Не повторювати. Іноді вдалі тости та вітальні вірші так подобаються ораторам, що вони намагаються блиснути ними на кожному заході. Уважте чергових молодят у великому колі спілкування, підібравши слова особисто для них.
4
Не додавайте ложку дьогтю. Старше поколінні особливо любить застерігати про проблеми, попереджати про очікують пару труднощах і негараздах. Звичайно, досвідченим рідним видніше підводні камені шлюбу, але урочистий день - не час згадувати про них. Витримайте побажання виключно в позитивних тонах.
Зверніть увагу
Іноді ведучі урочистостей оголошують час для вручення подарунків на банкеті, під час якого і вимовляються тости. Якщо підношення молодим - вклад в їх сімейний бюджет, не забудьте упакувати його в красивий подарунковий конверт. Демонструвати вміст гостям і називати суму - некоректно.