Як вибрати машину жінці.

  •  Сучасні жінки мають можливість самостійно придбати не тільки нові туфлі, але і новий автомобіль. Представниць прекрасної статі серед клієнтів автосалонів не менше, аніж чоловіків. І вибір машини у них не обмежується тільки кольором та екстер'єром залізного коня. Все більше жінок цінують у машині практичність і технічні характеристики.
  •  Як б не була велика спокуса купити автомобіль, який порадили нібито бувалі автолюбителі, вибір повинен залишатися тільки за вами. Зібрати відгуки про конкретні моделі потрібно - в інтернеті, серед друзів, але обов'язково необхідно особисто протестувати автомобіль. Кожен бачить в машині свої плюси і мінуси, і у вас можуть бути свої критерії вибору. У кожному автосалоні є тест-драйв автомобіля, де ви можете прокотитися на машині самостійно за кермом. Звичайно, за одну поїздку складно зрозуміти всі нюанси. Але ви зрозумієте, чи зручно вам сидіти, тихо чи в салоні, яка керованість автомобіля.
  •  Ви повинні чітко визначитися, чого ви хочете від автомобіля і для яких цілей він буде використовуватися найчастіше. Якщо плануєте їздити на машині виключно по місту на роботу або у справах, зупиніть свій вибір на невеликій економічною машині, на якій не буде проблем з паркуванням. Якщо збираєтеся возити на машині сім'ю на дачу, догляньте місткий мінівен. А якщо ви живете за містом, то для їзди по бездоріжжю знадобитися повнопривідна машина.
  •  Вирішіть, які додаткові опції вам будуть потрібні. Наприклад, роздільний клімат-контроль предпочтительней кондиціонера, але за цю опцію доведеться переплатити. Важливими моментами є вибір коробки передач, об'єму двигуна, потужності і систем безпеки. На другому місці стоїть вибір приводу, кліренс, місткість салону і багажника. Але крім вартості автомобіля необхідно враховувати і витрати на його утримання. Потужні автомобілі споживають більше палива. А ще необхідно мати кошти на страховку, проходження ТО, сезонну заміну гуми. На автомобілі з пробігом враховуйте вартість можливого ремонту.