Як бути з нелюбою роботою.

Якщо робота, якою вам доводиться займатися день у день, набридла гірше гіркої редьки і вже не приносить радість, не поспішайте вносити у ваше життя зміни. Перш, ніж змінити нецікаву роботу на іншу, спробуйте розібратися в собі і в причинах того, що відбувається з вами.
Інструкція
1
Можливо, справа в колективі, в якому вам доводиться працювати. При "натягнутих" відносинах з колегами набагато складніше цілком поринути в робочий процес, що може створити певний дискомфорт і привести до погіршення результатів праці. А значить, і до невдоволення начальника. Вченими доведено, що інтриги і сварки в колективі ведуть до відчутного зниження продуктивності. Тому перш, ніж шукати нову роботу, спробуйте налагодити відносини з колегами. Зрозуміло, якщо це можливо. Ну а якщо ні, спробуйте перевестися в інший відділ.
2
Друга причина того, що вам набридла робота, може полягати в одноманітності виконуваних вами функцій. Поговоріть з керівником і попросіть його доручити іншу ділянку роботи, нехай навіть і незнайомий вам. Поява нових завдань здатне стимулювати ваш інтерес до роботи на довгий час.
3
Також причина може полягати в накопиченої втоми і перевтомі. Подумайте, чи не траплялося вам останнім часом затримуватися на роботі допізна, працювати у вихідні і нескінченно відкладати відпустку? В таких умовах набридне будь работа.Поетому кращий рада в даній ситуації - більше відпочивайте, а під час відпустки обов'язково поїдьте куди-небудь на морі або в санаторій.
4
Постійні стреси - ще одна причина, по якій робота швидко набридає чоловік. У цьому випадку спробуйте відвідати психолога або записатися на курси йоги. Це допоможе вам краще контролювати себе і менше хвилюватися у важких ситуаціях.
5
Нарешті, нелюбимої робота може стати унаслідок низької заробітної плати. Якщо ви вважаєте, що ваша кваліфікація і обсяг виконуваної роботи заслуговують більше, ніж ваша нинішня зарплата, вимагайте у начальства підвищення. Якщо ж у підвищенні вам буде відмовлено, починайте шукати нову роботу.