Як зберегти шубу.

Для будь-якої жінки шуба - це не просто одяг, це показник її смаку, стилю, достатку. В процесі носіння хутряний виріб постійно переживає механічні травми від сумок, шарфів, ременів, вологи, навколишніх предметів і т.д. Але ще більшій небезпеці ваша улюблена шубка піддається в період літнього зберігання в шафі. Щоб шуба добре пережила літо, навесні її необхідно ретельно підготувати. Що можна зробити, щоб зберегти шубу в бездоганному стані до наступного сезону?
Інструкція
1
Огляньте хутро. Якщо він місцями звалятися, обережно розчешіть його гребінцем. Особливо зверніть увагу на схильні до зносу місця - комір, манжети. Сильно забруднену шубу потрібно здати в хімчітку. Після цього її слід провітрити і висушити в тіні на свіжому повітрі. Ні в якому разі не сушіть шубу феном або біля батареї! Від такої сушки хутро буде тьмяним і ламким, а міздря - затвердіє. Також пам'ятайте, що під прямими променями сонця хутро може поміняти колір.
2
Акуратно витрусіть і вибийте шубу . Огляньте її на предмет псування міллю. Якщо це сталося, відразу ж робіть заходи з порятунку. Для цього шубу потрібно перенести в добре провітрюване приміщення, наприклад, на балкон. Якщо на вулиці холодно - залиште її там для проморозкі. Якщо вже тепло - спробуйте охолодити шубу до -8 градусів будь-яким іншим способом. Акуратно розчешіть шубу , приділяючи особливу увагу місцям, де моль відклала личинки. Після цього на добу залиште шубу провітрюватися. Упакуйте її в чохол, тільки не поліетиленовий і повісьте шафа, попередньо перевірений на наявність гнізд молі.
3
Повісьте в шафу кошти від молі, які періодично потрібно оновлювати. Краще використовувати пластини, таблетки або секції. Посипати хутро засобом від молі можна! Якщо ви не любите хімію, спробуйте народні засоби: гілки багна, герані, газети, тютюн і сухі апельсинові кірки. Їх потрібно укласти в мішечки і розкласти в шафі, в кишенях одягу, повісити на вішалки. Чи не забуваєте раз на місяць ці кошти оновлювати і провітрювати шубу .
Зверніть увагу
Одеколоном для чистки користуватися не рекомендується. Від нього, як і від інших засобів на спирту, може змінитися колір хутра. Для блиску шубу можна протерти тканиною, змоченою в оцті або гліцерині.
Корисна порада
Шуба в шафі повинна обов'язково висіти. Плічка, щоб не зіпсувати форму шуби, використовуйте широкі. Навколо хутряного вироби в шафі повинно залишатися місце - без свіжого повітря хутро псується і заводиться моль. Зверніть увагу, щоб поруч з шубкою, особливо якщо вона біла, що не висіло нічого, що може її забарвити.