Як одягатися при невисокому зрості. Як одягнутися модно з невисоким зростом.

Одяг відображає індивідуальність, стиль, характер і настрій відповідно до модними тенденціями і власним смаком. Але захоплюючись самовираженням, не варто забувати, що гардероб повинен бути правильно підібраний і відповідати вашій фігурі.
Інструкція
1
Не носіть великі капелюхи або капелюхи з широкими або опущеними полями. Надягайте шапочки, які сидять високо і щільно. Це візуально трохи збільшить ваш зріст.
2
Обчисліть довжину спідниці, яка максимально відповідає вашим пропорціям. Виготовте зі шматка непотрібного матеріалу макет спідниці і, примірявши його, підколюйте поділ макета БуЛавочка, поки не знайдете «свою довжину». Не носіть довгі спідниці до щиколотки і до середини ікри. Відмовтеся від широких спідниць.
3
Вибирайте одяг з вертикальними лініями, смужками або вертикальним малюнком. Замість смужок можуть бути декоративні шви, блискавки, однобортні застібки або строчки. Позбавтеся від предметів гардероба, які зшиті з матеріалу в клітину або з крупним орнаментом.
4
Купуйте сукні з прямокутним силуетом. Не купуйте пишні та об'ємні фасони. Придбайте плаття-футляр або плаття, зшите з струмує тканини.
5
Додавайте до вашого образу легку біжутерію маленьких розмірів, оскільки пишні прикраси утяжеляют його. Вибирайте кулони довгастої форми і відмовтеся від масивних сережок.
6
Уникайте масивних деталей одягу, таких як великі кишені, масивні гудзики, пишне жабо або великий комір. Вибирайте моделі одягу з V-подібним вирізом чи коміром стійкою, а також коміром, який називається «мандарин».
7
Купуйте взуття на високих і тонких підборах, особливо це стосується літніх моделей. Кілька сантиметрів висоти вам точно не зашкодять, але не більше восьми, щоб не виглядати комічно. Крім того, купуйте туфлі з глибоким вирізом, щоб подовжити ногу.
8
Віддавайте перевагу однотонним забарвленням. Купіть плаття темно-коричневого або карамельного кольорів. Не комбінуйте контрастні кольори у верхній і нижній частині комплекту, оскільки це створюватиме ілюзію «розбитою» на частини фігури.