Як шукати клієнтів. де шукати вантажі для газелі.

Попит, як відомо, народжує пропозицію. Але попит як такої не є гарантією того, що у ваш офіс за послугою або товаром вишикується черга покупців. Клієнтів найчастіше доводиться шукати.
Інструкція
1
Використовуйте коло свого спілкування. Розкажіть всім своїм друзям і знайомим про те, чим ви займаєтеся, про ваш товар. Зробіть так, щоб товар в умах ваших знайомих асоціювався з вашою персоною. У цьому випадку коли їм знадобиться те, що ви продаєте, вони звернуться саме до вас, а не до ваших конкурентів і стануть вашими клієнтами. Роздайте всім своїм знайомим ваші візитки.
2
Придбайте галузевої або загальний довідник підприємств з телефонами та адресами організацій. Використовуйте зазначені телефони для «холодних» дзвінків.
3
Рекламуйте ваш товар всіма можливими способами. Встановлюйте в місті білборди і орендуйте рекламні щити. Давайте оголошення в засоби масової інформації. Найміть студентів, які будуть розклеювати оголошення.
4
Використовуйте метод особистих обходів потенційних клієнтів, хоча це і складно психологічно. Спілкуйтеся з секретарями, якщо до керівника вас не пускають. Залишайте візитку і презентаційний лист.
5
Просіть ваших клієнтів радити вас їх колегам. «Сарафанне радіо» буває дуже ефективним. Рекомендація тих, хто вже скористався послугами вашої компанії, буде відмінною рекламою, стимулюючої нових клієнтів до обігу до вас.
6
Спілкуйтеся з потенційними клієнтами на форумах, блогах і сайтах спільнот. Залишайте коментарі, що посилання на ваш сайт. Радьте свій товар користувачам інтернету.
7
Цілеспрямовано розсилайте рекламні або інформаційні матеріали про ваш товар по віртуальним адресами електронних поштових скриньок. Поширюйте листівки по поштових скриньках. Залишайте рекламні візитки під двірниками автомобілів. Необов'язково робити це самому - найміть спеціальних працівників для виконання цих завдань. Ваші потенційні клієнти їздять на машинах і ввечері приходять додому, тому користуйтеся цим.