Як вибрати гірськолижні палиці.

Багато початківці лижники не надають великого значення вибору гірськолижних палиць, в той час як вони є дуже важливою складовою при швидкісних спусках. Як же правильно вибрати гірськолижні палки ?
Інструкція
1
Не купуйте дорогі палки . Пам'ятайте, що палки - це витратний матеріал. Особливо при навчанні катанню на початкових етапах. Чи не пред'являйте особливих вимог до матеріалів, з яких зроблені гірськолижні палки . Головне, щоб вони були міцні, не ламалися і не гнулися при падінні. Купуйте палки , зроблені з алюмінію. Такі палки мають найбільш низьку ціну і в разі її поломки ви зможете її замінити на нову з мінімальними втратами для вашого гаманця.
2
При виборі гірськолижних палиць правильно підберіть її довжину. Це запорука безпечної їзди і правильної техніки катання. Для підбору довжини гірськолижної палки надіньте гірськолижні черевики, в яких зазвичай катаєтеся на схилі, встаньте прямо і візьміть палицю за рукоятку. Кут згину вашої руки в лікті при цьому повинен бути рівний 90 градусам (ще один критерій - коли ви тримаєте палицю, то ваше передпліччя повинне бути паралельно землі). Це стандартна схема підбору гірськолижної палки по довжині. Але експерти рекомендують вибирати палки на п'ять, сім сантиметрів побільше. Такий підхід пояснюється тим, що палиця при катанні трохи потопає в снігу на кілька сантиметрів.
3
Не купуйте вигнуті палки , якщо ви не займаєтеся швидкісним спуском. Вигин такий палки призначений для того, щоб прибрати наконечники за тулуб, і тим самим зменшити опір повітря. При катанні по розчищених трасам втіху такі нюанси будуть зайвими і приведуть до дискомфорту при катанні (та й до непотрібних витрат).
4
При катанні по підготовлених трасах вибирайте палки з малим діаметром кілець. Кільця не будуть втручатися і чіплятися за лижні черевики. Але при катанні по цілині такі кільця не допоможуть. Тут потрібен більший діаметр, щоб палиця не провалювалися в сніг.
5
Пам'ятайте, що крім перерахованих характеристик, будь-яка палиця має індексом міцності і пружності. Чим вище цифра серії палки , тим вища якість алюмінію і, відповідно, міцність лижної палки . Серії HTS розраховані на лижників просунутого рівня, в той час як любителі можуть зупинити свій вибір на серії TS.
Зверніть увагу
Часто, тільки початківці кататися лижники, не надають особливого значення гірськолижним ціпкам. Це не зовсім правильно, оскільки палки є досить важливим елементом. Саме від них в техніці катання початківця лижника залежить багато чого. І саме з цієї причини необхідно розібратися з тим, як правильно вибрати даний елемент гірськолижного спорядження.
Корисна порада
Як вибрати гірськолижні палиці. На що слід звернути увагу при виборі. Вибір гірськолижних палиць. При виборі звертайте увагу на її довжину, в іншому випадку буде порушена Ваша рівноважна стійка, і правильне положення верхньої частини тіла. Щоб визначитися з довгою палиці, яка підходить Вам, слід надягти лижні черевики (тобто додати кілька см. В зростанні) і встати на лижі, тримаючи в руці палицю вістрям вгору.
Довжина лижних палиць має першочергове значення для правильного та безпечного катання, тому вибираючи палки , потрібно звертати увагу на їх довжину і міцність. Важливо пам'ятати, що палки для лижника - це витратний матеріал, тому не варто вибирати найдорожчі моделі, точно так само як не варто звертати зайву увагу на матеріал і конструкцію палиць. Дійсно важливим параметром є довжина.
Інструкція
1
Щоб визначити підходящу довжину палиць, потрібно просто рівно встати на підлогу і взяти в руки палицю, при цьому кут згину ліктя в ідеалі повинен бути 90 градусів. Правда, в магазині ви будете стояти на підлозі, тому має сенс взяти палки на 10-15 сантиметрів довше, тим більше що їх завжди можна вкоротити.
2
Потім, вдома ще раз примірятися до довжини палиць і в разі необхідності вкоротити їх до потрібної довжини. Для цього потрібно зняти рукоятку, на перший погляд, здається, що вона не знімна, але якщо нагріти кінець палки , рукоятка легко знімається.
3
Для нагрівання можна використовувати будь-який підручний метод. Наприклад, розігріти ручку феном, потримати її в духовці або в каструлі з гарячою водою (попередньо загорнувши в пакет), можна навіть просто погріти ручку над газом, постійно її повертаючи. Як тільки пластик розшириться, рукоятку можна знімати, головне, не повертати її, щоб не деформувати пластик, а просто акуратно стягувати з палки .
4
Досвідчені фахівці радять попередньо зробити на ціпку насічку, щоб розуміти до якої глибини потрібно буде одягнути ручку. Після того, як рукоятка знята, палицю відпилюють до потрібної довжини і знову одягають її наверх.
5
Під рукою потрібно мати клей для термопистолета, в перший раз може вистачити і власного клею, але якщо ви знімаєте рукоятки не перший раз, їх напевно доведеться підклеювати. Тепер домігшись ідеальної довжини палиць, можна сміливо їхати на трасу, і випробувати своє творіння.