Як в'язати кепку. Як зробити кепки з картону.

Якщо ви хочете пов'язати кепку для літа, то вибирайте малюнок ажурний, нитки тонкі. А якщо для зимового сезону, нитки беріть товсті вовняні і в'яжіть більш щільною в'язкою. Задекорувати кепку можна за своїм бажанням, пришити паєтки, намистини.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - спиці;
  • - картон.
Інструкція
1
Зразок в'язки: наберіть непарне число петель.1 ряд - 1 лицьова, 1 виворітна петля.2 ряд - 1 петлю зняти (робоча нитка перебувати перед спицею), 1 лицьова петля і т.д.Начіная з третього ряду, малюнок повторюється.
2
Наберіть 80 петель і в'яжіть 6 см за зразком для одвороту. Потім з кожного боку одвороту наберіть ще по 6 повітряних петель і далі в'яжіть без змін 14 см.
3
Тепер розділіть всі петлі на три частини, після чого залиште 31 петлю на початку ряду і 31 петлю в кінці його без пров'язування (бічні частини), а в'яжіть тільки середні 30 петель, пров'язуючи в кінці кожного лицьового і виворітного ряду останню петлю середній частині разом з крайньою петлею від бічної частини. Так в'яжіть до тих пір, поки всі петлі бічних частин НЕ будуть закриті і на спицях залишиться тільки 30 петель середній частині кепки.
4
Далі в'яжіть ці 30 петель прямо, пров'язуючи разом останню петлю ряду з крайової петлею від бічної частини.
5
Коли всі крайові петлі будуть закриті, приступайте до вив'язування козирка. Для цього спицею підтягніть по 6 петель (з кожного боку) з числа раніше доданих до відворотом і в'яжіть верхню сторону козирка, що складається з 42 петель, панчішних в'язанням.
6
Для заокруглення козирка в'яжіть його укороченими рядами, в кінці кожного ряду не довязивайте по дві петлі до тих пір, поки в середині не залишиться 16-18 петель.
7
Потім зв'яжіть нижню сторону козирка подовженими рядами, пров'язуючи в кінці лицьового і виворітного ряду на дві петлі більше попереднього ряду. Коли число провязани петель досягне 42, закрийте всі петлі одну за одною.
8
Виріжте з картону козирок. Вставте його в усередину пов'язаного козирка і зшийте. Прикріпіть відвороти.
9
Наберіть сім петель і зв'яжіть гумкою 1 * 1 ремінець такої довжини, щоб протягнути його від одного кінця козирка до іншого. Пришийте ремінець.
10
Зв'язану кепку виперіть в теплій воді, трохи відіжміть. Вологу кепку натягніть на дно банки і залиште висихати. Це потрібно для додання форми.
Корисна порада
Козирок можна вирізати з картону, а також з пластикової пляшки.