Як випрямити волосся чоловікові. де можна випрямити чоловічі волосся надовго.

Кучеряві волосся найчастіше неслухняні: їм важко надати форму, так як структура їх дуже жорстка. Іноді чоловіки з кучерявим волоссям страждають від такої зачіски і хочуть випрямити свої кучері. Зробити це можна за допомогою різних способів.
Вам знадобиться
  • фен;
  • утюжок;
  • гребінець з рідкими зубами;
  • кругла гребінець;
  • засіб для укладки;
  • гель;
  • кондиціонер.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб позбутися від кучерявого волосся - це зробити коротку стрижку. Але слід пам'ятати, що не всім підходить стрижка «під нуль». Для цього у вас має бути ідеальна форма голови, вуха рівномірно притиснуті, а не відкопилюватися в сторони.
2
Якщо ви не ризикуєте постригтися наголо, тоді доведеться помучитися. Для випрямлення волосся використовують фен або праску. Фен утримує позиції лідера з укладання волосся.
3
Ретельно розчешіть волосся гребінцем з рідкими зубами. Нанесіть на злегка вологі волосся засіб для укладки волосся і приступайте до випрямляння. Волосся знизу захоплюйте круглої гребінцем, (пасмо беріть не дуже товсту, щоб вона добре прогрівалася), злегка зволікайте від голови, а зверху направляйте на цю пасмо тепле повітря. І повільно витягайте, поки гребінець не дійде до кінця пасма. Те ж саме робіть і з іншими локонами.
4
Другий спосіб - випрямлення волосся за допомогою прасування. Цьому пристосуванню не так багато років, але воно міцно увійшло в побут модниць. З ним працювати простіше, ніж з феном, але принцип той же. Окремі пасма вставляєте в праску і поступово відтягуєте.
5
Обидва ці способи зберігають ефект випрямлених волосся до першої мийки. А потім процедуру необхідно повторювати регулярно.
6
Хімічний спосіб, що проводиться в салоні, дає більш тривалий ефект. Є такі засоби, які дозволяють випрямити волосся назавжди. Але спочатку подумайте, може бути пройде час і вам захочеться знову мати пишні кучері. Крім того, в салоні професіонал підбере правильний склад, відповідний типу вашого волосся. Але слід врахувати, що хімічний вплив не проходить непоміченим для волосся. Після хімічного випрямлення за волоссям треба ретельно доглядати, щоб відновити їх структуру.
7
Для догляду за волоссям використовуйте спеціальні засоби і тоді, після випрямлення вам доведеться рідше навідуватися до перукаря.
Корисна порада
Після випрямлення волосся акуратно змастіть гелем або кондиціонером, тоді вони будуть виглядати більш гладкими і блискучими.