Як прикрасити стару сумку. Як виправити потертості на шкіряній сумці.

Не варто викидати стару сумку тільки через те, що вона не виглядає модною і стильною. Адже можна перетворити цей жіночий аксесуар. Після того як прикрасите сумочку, вона буде нагадувати дизайнерську річ. А друзі та близькі ніколи не здогадаються, що виріб було зроблено вручну зі старої сумки.
Інструкція
1
Загляньте в шкатулку, можливо, там є намиста, сережки, ланцюжки, які давно не носите. Іноді в скриньці з біжутерією знаходяться непарні сережки або намисто, які розірвалися. Начебто викинути шкода і застосувати нікуди. Все це багатство відмінно підійде для прикраси старої сумки. Намиста і ланцюжки підійдуть для прикраси ручок, а можна зовсім замінити ручки намистом.
2
В якості прикраси можна використовувати велику об'ємну брошку. Така прикраса неймовірно зручно. Купіть декілька різних брошок і кріпіть їх до сумки в залежності від наряду.
3
Спробуйте прикрасити сумку оригінальним хусткою. Яскравий хустку на сумці доповнить образ, якщо вирішили прогулятися з друзями по набережній.
4
Якщо у вас десь завалялася стара м'яка сумка-конверт, розшийте її великими паєтками. Вийде оригінальний Супермодний клатч. Така робота копітка і часу займе багато.
5
Літні і пляжні сумки декорують яскравими аплікаціями, які можна зробити як самостійно, так і купити готові.
6
Прикрасити тканинну сумку нескладно. Можна використовувати клаптики контрастної тканини, зшити квітку і прикріпити його до сумки в якості прикраси. Оригінально буде виглядати і вишивка бісером. Також тканинну сумку можна прикрасити розписом. Зробіть начерки малюнка на сумці або підготуйте трафарет і розфарбуйте спеціальними фарбами для тканини.
7
Сумки можна прикрашати кольоровими шнурками, пензликами з шкіри, декоративними гудзиками, стразами, шматочками кольорової шкіри, великими намистинами, клаптиками з джинсової тканини і т.д.