Як зв'язати пончо.

Елегантне маленьке пончо в'яжеться цілком, починаючи з коміра. Пончо в'яжеться двома візерунками: узор гумка 1 * 2; візерунок лицьова гладь. Пончо універсально: його можна носити і з джинсами, і з вечірнім вбранням.

Вам знадобиться

- 450 г пряжі (120м/50г); - кругові спиці № 4; - 3 панчішні спиці № 4; - прозора двостороння застібка-блискавка завдовжки 55 см.

Інструкція
1

Хрестоподібним набором наберіть 142 петлі і в'яжіть гумкою. Через 21,5 см (60 рядів) від набірного краю для розширення полотнища додайте після першої кромочной, перед другою кромочной, а також посередині кожної смуги з лицьових петель по 1 петлі, вив'язуючи додаються петлі лицьовими схрещеними з протягань між петлями попереднього ряду. Разом в ряду повинна вийти 178 петель. За рахунок цих і всіх наступних додатків смуги з лицьових петель будуть ставати ширше.

2

Через 30,5 см (86 рядів) від набірного краю зробіть другий ряд додатків: після першої кромочной, перед другою кромочной, а також в кожній смузі з лицьових петель після другої лицьової додайте по одній петель, також вив'язуючи додаються петлі лицьовими схрещеними з протягань між петлями попереднього ряду. Тепер на спицях 214 петель.

3

Через 40 см (112 рядів) від набірного краю зробити третє додаток. Разом стало 250 петель.

4

Через 49,5 см (138 рядів) від набірного краю виконайте останній ряд додатків: після першої кромочной, перед другою кромочной, а також в кожній смузі з лицьових петель третій лицьовій додайте по одній петлі , як і раніше вив'язуючи додаються петлі лицьовими скороченими з протягань між петлями попереднього ряду.

5

Далі на всіх 286 петлях в'яжіть прямо, без додатків. Через 55 см (154 ряду) від набірного краю пров'яжіть підготовлений ряд для оформлення краю вироби "вузлами".

6

Потім пров'яжіть в виворітного ряду всі петлі виворітними і відкладіть в'язання. Для обробки нижнього краю зв'яжіть 18 "вузлів".

7

Для верхній правій частині планки під блискавку наберіть по правому передньому краю вироби з лицьового боку 80 петель, зв'яжіть 3 ряди лицьовій гладдю і закрийте всі петлі в наступному ряду.

8

Для нижньої правої планки під блискавку наберіть по виворітній стороні роботи 80 петель, пров'яжіть 3 ряди лицьовій гладдю і також закрийте всі петлі в одному ряду. Таким же способом зв'яжіть пару планок по лівому передньому краю виробу.

9

Між верхніми і нижніми планками Ушийте половинки рознімної блискавки.