Як вибрати стільниковий зв'язок і тариф. вибрати оператора стільникового зв'язку.

На початку 90-х років двадцятого століття в Росії почала розвиватися мобільний зв'язок . Минуло не так вже багато років, а сучасна людина вже навряд чи може уявити своє життя без стільникового телефону в руці. Це зручно, практично, мобільно. Але як же не заплутатися, не загубитися серед різноманіття тарифів та операторів?
Інструкція
1
До вибору оператора стільникового зв'язку потрібно підходити дуже відповідально. Дізнайтеся заздалегідь, як давно існує зацікавила вас компанія, по можливості простежте історію її становлення на ринку мобільних послуг. Поцікавтеся думкою знайомих про різні операторах зв'язку або почитайте тематичні форуми. Словом, постарайтеся довідатися якомога більше про репутацію компанії, чиїми послугами ви хотіли б скористатися.
2
Якщо вам часто доводиться бувати за містом або в невеликих селах, то обов'язково уточніть, які мобільні мережі нормально функціонують в тих місцевостях. Наприклад, якщо ваша дача розташована в декількох десятках кілометрів від міста, і ви часто туди їздите, то не зайвим буде заздалегідь уточнити, які оператори зможуть гарантувати чистий прийом сигналу зв'язку в цьому місці.
3
Поцікавтеся про проведені заохочувальних та вигідних для абонентів акціях з боку операторів мобільного зв'язку. По можливості дізнайтеся, як часто проводяться подібні заходи. Конкуренція у сфері мобільних послуг дуже велика, компанії йдуть на великі поступки і пропонують дійсно вигідні умови, щоб роздобути у свої ряди якомога більше абонентів.
4
Вибрати відповідний тариф набагато складніше, ніж визначитися з оператором. Якщо компаній, що надають послуги мобільного зв'язку, на сьогоднішній день декілька десятків, то різні тарифи і спеціальні пропозиції цих компаній обчислюються сотнями. Насамперед визначитеся, для чого ви плануєте користуватися мобільним зв'язок ю.
5
Якщо ви збираєтеся просто періодично телефонувати з друзями і близькими, то виберіть тариф, основним пропозицією якого будуть невисокі ціни на дзвінки абонентам будь-яких стільникових мереж вашого регіону.
6
Якщо мобільний телефон ви придбали для роботи і збираєтеся дзвонити щодня десятки або навіть сотні людей, то варто задуматися про тариф з безлімітниміі дзвінками. Такі тарифи зазвичай мають фіксовану абонентську плату.
7
Якщо вас більше приваблює спілкування за допомогою SMS та MMS-повідомлень, то підберіть тариф, який запропонує найбільш вигідні ціни саме на ці послуги.
8
Можливо, ви придбали мобільний телефон для того, щоб не розлучатися з інтернетом в будь-якому місці і в будь-який час. Сьогодні мобільні оператори пропонують дуже вигідні тарифи спеціально для тих, хто воліє активно користуватися інтернетом.
Корисна порада
Ви можете попросити допомоги консультанта при виборі тарифу, зателефонувавши в сервісний центр або прийшовши безпосередньо в одне із спеціалізованих відділень обраного мобільного оператора у вашому місті. Розкажіть консультанту, як саме ви уявляєте ідеальний тариф, а у відповідь почуєте найбільш близькі варіанти, які може запропонувати даний оператор стільникового зв'язку.
На ринку стільникового зв'язку Росії існує безліч операторів, які пропонують тарифи для покупців з будь-яким достатком та вимогами. Щоб вибрати самого вигідного оператора стільникового зв'язку і тариф, не потрібно великих зусиль.

Робота операторів в регіонах

Насамперед треба звернути увагу на якості надаваних послуг зв'язку у різних операторів. Здавалося б, оператор один, тому якість його послуг не різниться від регіону до регіону. Однак це далеко не так. Наприклад, в Москві і Підмосков'ї дуже сильні позиції такого оператора стільникового зв'язку, як «МТС», а в Поволжі його якість викликає безліч нарікань. У той же час «Мегафон», хоч і є найякіснішим, вигідним і доступним оператором в областях Приволзького федерального округу, в Москві не відрізняється гарною якістю зв'язку. Тому покупцеві необхідно уважно вивчити відгуки про роботу всіх представлених операторів в тому регіоні, в якому він збирається купувати телефонний номер.

Вимоги споживача

Вигода від використання певного тарифу є дуже розпливчастою. Пенсіонер навряд чи буде часто користуватися інтернетом, а підліток не захоче задовольнятися тільки дзвінками або відправкою SMS-повідомлень. Тому вибір тарифу - це дуже індивідуальна справа. У всіх операторів стільникового зв'язку є тарифи, які орієнтовані на різні послуги, які він надає. Це виклики всередині/поза домашньої мережі, спілкування в роумінгу в Росії і за кордоном, використання інтернет-з'єднання і багато іншого. Найчастіше оператор може запропонувати тарифи, орієнтовані на різні вікові і соціальні групи (пенсіонери, діти, інваліди, працівники соц. Сфери і т.д.). Тому, вивчивши пропозиції всіх операторів в поточному регіоні, людина зможе підібрати найбільш відповідне для себе пропозицію.

Підключення тарифних опцій

Тарифи стільникових операторів можуть працювати у зв'язці з різними тарифними опціями, які можуть бути підключені користувачеві на першу вимогу. Завдяки їм будь-який тариф можна зробити індивідуальним для конкретного споживача. Опції можуть стосуватися будь-яких послуг, пропонованих оператором.

Поповнення балансу

Найчастіше від зручності поповнення рахунку мобільного телефону залежить вибір того чи іншого оператора. Для зручних готівкових платежів необхідно, щоб оператор мав великою кількістю підрозділів в конкретному регіоні, а також був представлений у різних мобільних рітейлерів (таких як «Евросеть», «Зв'язковий» і т.д.). Якщо мова йде про безготівкові платежі з банківської картки, то на сайті оператора має розташовуватися відповідне меню. Безготівковий платіж повинен бути надійно захищений, щоб виключити шанс доступу зловмисників до платіжної інформації, тому про ступінь захисту платежу має бути сказано додатково.