Як склеїти коробочку. Як сдеать каробочку під блешня.

Оригінальна весільна традиція підносити гостям невеликі солодкі сувеніри в чарівних коробочках - бонбоньєрку - народилася у Франції, що славиться відмінним почуттям стилю. Ідея бонбоньєрок може бути актуальною не тільки для весілля, адже невеликі подарунки прийнято дарувати колегам або друзям на будь-яке свято. Чому б не запакувати їх в маленькі коробочки оригінальної форми? Подарунок в бонбоньєрці, виготовленої власноруч, напевно буде тепло сприйнятий як щире вираження вашої дружби і вдячності.
Вам знадобиться
  • - форма коробочки;
  • - щільний папір/тонкий картон;
  • - олівець, лінійка, канцелярський ніж, самовідновлюється килимок для різання паперу;
  • - клей;
  • - декоративні елементи для прикраси.
Інструкція
1
Накресліть викрійку коробочки, взявши за основу прикладену схему, або використовуйте як шаблон акуратно розібрані пакувальні коробки з-під новорічних подарунків, духів, дорогих цукерок. Форма бонбоньєрки може бути будь-хто.
2
Використовуйте щільну кольорову або дизайнерський папір (або тонкий картон). Якщо ви взяли звичайний білий картон, то можна обклеїти його красивою пакувальної папером, а можна залишити білим, але тоді всі лінії потрібно наносити з виворітного боку коробочки і складати її кресленням всередину.
3
На спеціальному гумовому килимку для різання, який можна придбати в будь-якому магазині канцтоварів, виріжте коробочку по контурах за допомогою канцелярського ножа і лінійки, і зробіть всі необхідні прорізи (якщо вони передбачені конструкцією), щоб можна було її скласти і закрити. Це потрібно робити дуже уважно і обережно, щоб не розрізати дорогий папір не там, де треба. Якщо ви не маєте досвіду виготовлення складних коробочок, краще спочатку потренуйтеся на недорогому матеріалі.
4
Місця згинів коробочки-бонбоньєрки «прокреслите» зворотного (не гострою) стороною леза канцелярського ножа або лезом ножиць по лінійці. Якщо згин дугоподібний, то акуратно виконайте цю операцію від руки. Дія виробляється по лицьовій (зовнішньої) стороні згинів бонбоньєрки. Це необхідно для отримання чітких згинів, до того ж після такої обробки коробочка легко складеться.
5
Зігніть бонбоньєрку в місцях згинів і пропрасуйте згини пальцями або ручками ножиць, не пошкоджуючи текстуру паперу. Ви повинні добре собі уявляти конструкцію обраної моделі коробочки, щоб зігнути кожен згин в потрібну сторону - назовні або всередину вироби.
6
Намажьте клейовий клапан (якщо такий є) клеєм ПВА або клей-олівцем. Склейте бонбоньєрку, притиснувши клапан клейовий стороною до внутрішньої сторони краю коробочки. Деякі моделі коробочок складаються без використання клею. Складіть коробочку по всіх лініях згину в строго визначеному для даної моделі порядку.
7
Якщо ви робите коробочку з кришкою, виконайте всі описані вище дії і з нею.
8
Якщо необхідно, прикрасьте коробочку додатковими елементами: стрічечкою, стразами, штучним квіткою, пір'їнкою або чимось ще. Їх краще приклеювати клейовим пістолетом, щоб вони були надійно зафіксовані. Не забудьте покласти в бонбоньєрку приготований подарунок.
Корисна порада
Викрійку коробочки-бонбоньєрки можна скачати в інтернеті на сайтах, присвячених проведенню і оформленню різних урочистостей. Якщо необхідно, розміри коробочки можна підігнати спеціально під ваш подарунок. Роздрукуйте викрійку на принтері.