Як визначити кількість інформації.

При такій великій кількості різних носіїв інформації - CD і DVD дисків, флешок, карт пам'яті, зовнішніх жорстких дисків - неважко розгубитися. Часто виникає необхідність визначити, яке кількість інформації міститься в даних, які вам потрібно записати, щоб зрозуміти, помістяться вони на носій чи ні.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB носій.
Інструкція
1
Відкрийте «Мій комп'ютер» і знайдіть ті файли і папки, які вам потрібно скопіювати на носій. Виділіть їх. Це можна зробити, натискаючи лівою кнопкою миші по значку і утримуючи кнопку Ctrl на клавіатурі.
2
Натисніть правою кнопкою миші по виділених об'єктах. У випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється вікно властивостей, і вам потрібно буде трохи почекати, поки система порахує кількість інформації , що міститься в виділених папках і файлах. У верхній частині вікна з'явиться напис «фото: 84333; папок: 11047 »(природно, у вас цифри будуть іншими). Час очікування залежить від кількості інформації .
3
Переведіть обсяг даних в одиниці виміру носія. 1 Гб = 1024 мегабайта, і, відповідно, 1 Мб = 1024 кілобайт, а 1 Кб = 1024 байта. Якщо ваш носій має маркування в гигабайтах - то вам всього лише потрібно подивитися їх кількість в тому ж вікні властивостей. У нашому випадку це 8,33 Гб. У вас розміри будуть інші, однак принцип залишається той же самий.
4
Порівняйте обсяг даних з об'ємом вашого носія. Якщо у вас флешка з маркуванням 16 Gb, то на неї, відповідно, можна записати не більше 16 гігабайт. Натисніть ще раз правою кнопкою миші по виділених об'єктах і виберіть пункт "Копіювати", а у вікні носія - пункт «Вставити». Далі інформація буде копіюватися з локальних дисків комп'ютера на переносний пристрій.
5
Якщо вам попався рідкісний екземпляр флешки в 128 або 512 мегабайт або ви записуєте CD-диск, то вам потрібно буде перевести кількість інформації в мегабайти. Для цього розділіть цифру в байтах (вона вказується в дужках) два рази на 1024. Однак зараз практично всі носії продаються розміром не менше 1 Гб, тому проблем виникнути не повинно. На майбутнє намагайтеся купувати USB носії не менше 4 Гб, щоб можна було переносити великі об'єми інформації .