Як позбутися від цвілі в холодильнику.

Несприятливі умови в квартирі сприяють появі цвілі в різних місцях - на стінах, книгах, а також в холодильнику. На відміну від стін, позбутися цвілі в холодильнику набагато важче - штукатурка не прибереш і шпалери не переклеїти. Навіть після ретельного очищення суперечки цвілі залишаться.
Вам знадобиться
  • - антисептичний протигрибковий засіб (миючий засіб, столовий оцет, перекис водню або будь-яке інше хімічне засіб);
  • - вода.
Інструкція
1
З'ясуйте причину появи цвілі . Нейтралізувавши джерело, ви зможете запобігти появі цвілі в подальшому. Як правило, цвіль з'являється від надлишку вологості, але у випадку з холодильником якось вплинути на вологість ви не зможете. Поширеною причиною є скупчення конденсату. Також цвіль може з'явитися, якщо ви будете зберігати в холодильнику цвілий продукт. Спори цвілі поширяться по холодильнику, тому при видаленні зіпсованого продукту вона не зникне - потрібні додаткові заходи.
2
Очистіть поверхню холодильника від усіх видимих проявів цвілі . Запліснявілі поверхні очистіть миючим засобом, розведеним водою. Миючий засіб можна замінити, наприклад, на столовий оцет або перекис водню - на будь антисептик, що володіє протигрибковим дією.
3
Ретельно помийте весь холодильник зсередини чистою водою. Щоб поліпшити результат, опромінюючи холодильник ультрафіолетом - це збільшить шанси на успіх в боротьбі з цвіллю.
4
Добре просушіть холодильник за допомогою теплового вентилятора, фена, або ж залиште відкритим не менше 12 годин. Після чого можете повертати в нього всі продукти.
Зверніть увагу
Помітивши цвіль, не варто зволікати з її усуненням. Спори цвілі разом з повітрям можуть потрапити в дихальну систему і викликати захворювання, особливо якщо імунітет людини ослаблений. Багато методи боротьби з цвіллю пропонують використовувати мідний купорос. Він може позбавити від цвілі, але для людини він небезпечніше, ніж сама цвіль, тому варто вибрати більш безпечний спосіб.
Корисна порада
Від цвілі в холодильнику можна позбутися багатьма способами, протираючи очищене місце різними засобами, як, наприклад, столовим оцтом, але після цього залишається неприємний запах, який стоїть вивести до того, як ви повернете продукти в холодильник. Відкрийте двері холодильника і залиште провітрюватися на деякий час.