Як пережити ремонт.

Фраза про те, що ремонт - стихійне лихо, вже ні в кого не викликає жодних питань. Дійсно, що може бути страшніше, коли в квартирі то й справа працює дриль, товчуться робітники, бродить брудна кішка, пахне фарбою, а на прання одягу від випадкових плям просто не напасешся порошку? Але існують способи зробити ремонт набагато менш драматичним.
Інструкція
1
Починаючи ремонт , майте перед очима хоч якийсь кінцевий результат. Звичайно ж, краще всього замовити дизайн-проект вашого майбутнього житла, але зійде і звичайна візуалізація. Уявляйте, яким затишним і красивим стане ваш будинок після ремонт а.
2
Також перед ремонт ом незайвим буде порахувати, скільки вам знадобиться коштів на цей захід (скласти кошторис), а потім помножити отриману суму на 2-2,5. Прикиньте приблизні терміни ремонт а і знову помножте їх на 2. Знайдіть розумну і спрацювала бригаду обробників, в якій неодмінно повинні бути електрик і водопровідник. Візьміть заздалегідь на роботі відпустку.
3
Перед ремонт ом роздайте на час друзям домашніх тваринок, риб та іншу живність. Маленьких дітей краще відправити до бабусі або в санаторій.
4
Ретельно упакуйте килими, книги, крихкі предмети. Накрийте меблі спеціальною плівкою в тому випадку, якщо її не можна винести в безпечне місце. Захистіть шибки плівкою і неодмінно зніміть штори, інакше з ними доведеться попрощатися.
5
Ремонт - хороша можливість позбутися від мотлоху. В процесі звільнення шаф від вмісту ви напевно будете знаходити старі речі: одяг, посуд, дрібну побутову техніку типу бабусиної кавомолки радянського виробництва. Деякі з них (ті, що не знадобилися ні одному члену сім'ї протягом 1-1,5 років) спокійно можна викинути.
6
Під час ремонт а намагайтеся частіше перебувати на вулиці. Будинки розчищайте собі невеликі п'ятачки простору для того, щоб спокійно поїсти, відпочити.
7
Поставтеся до ремонт у творчо. Завжди можна внести якісь зміни в початковий план. Наприклад, пофарбувати стіни в передпокої не в блакитний, а в бузковий колір; або замість однотонної плитки викласти у ванній панно зі сценою з життя дельфінів. А якщо у вітальні одну стіну «відкрити» в природу, наклеївши фотошпалери і підсвітивши їх, то замість вітальні вийде чудова веранда.
8
Якщо ви робите ремонт самостійно, то не соромтеся просити про допомогу друзів, родичів, хороших знайомих. З ними справа піде веселіше, та й спільна праця, за словами кота Матроскіна, об'єднує.
9
Ведіть фото або відеощоденник на тему «Як ми робили ремонт ». Напевно вам захочеться відновити в пам'яті деякі забавні моменти, пов'язані з Преображенням вашого житла.
10
Ремонт - це нервування і серйозне випробування для всіх мешканців житла. А тому намагайтеся тримати себе в руках і не сваритися з домашніми. Адже ремонт рано чи пізно закінчиться, а сім'я залишиться.