Як зробити талу воду. Тала вода Як зробити.

Дивовижні властивості талої води відомі ще з давніх часів. Тала вода оздоровлює організм, покращує обмін речовин і сприяє лікуванню багатьох хронічних захворювань. Правильно приготована тала вода виходить кристально чистою, без шкідливих домішок і важких металів. Способів приготування - багато, головне вибрати те, що буде зручно саме вам. А цілюща сила талої води буде помітна через короткий проміжок часу. Загальний стан здоров'я покращиться, з'явиться бадьорість і легкість. Звичайно, це не панацея від усіх хвороб, але хороший спосіб значно зменшити їх симптоми. Для приготування талої води знадобитися зовсім небагато часу.
Вам знадобиться
  • Вода, морозильна камера.
Інструкція
1
Найлегший спосіб пріготовленія.Заморозіть воду в морозильній камері. Після повного замерзання дістати ємність з льодом і поставити при кімнатній температурі відтавати. Коли майже весь лід розтане - вода готова до використання.
2
Спосіб повністю видалити дейтерій.Поставіть ємність з водою в холодне місце. Як тільки вода почне покриватися крижаною скоринкою, її слід акуратно зняти - це дейтерій. Дейтерій замерзає в першу чергу і містить в собі велику частину шкідливих веществ.Нужно почекати поки вся вода перетвориться на лід. Після повного замерзання, шматок льоду потрібно помістити під проточну воду і обмити. Після цього лід слід помістити в ємність і розтанути. Тала вода повністю готова до застосування.
3
Третій спосіб - круговорот води в пріроде.Воду потрібно нагріти до температури 94 - 96 0 С. Різко охолодити її і поставити заморожувати. Після повного замерзання, воду потрібно відтанути. Вода, приготована саме так, володіє цілим рядом цілющих властивостей і особливо корисна. Цей спосіб наближений до природного круговороту води в природі.
4
Четвертий способ.Воду ставлять в морозильну камеру. Після утворення скоринки - знімають її. Воду, очищену від скоринки льоду, продовжують заморожувати. Потрібно заморожувати доти, поки більша частина води не перетворитися на лед.Когда вода замерзне майже вся, лід потрібно дістати і використовувати його. А ось що залишилася воду треба вилити, саме в ній і скупчилися всі шкідливі речовини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kmKrc25nEy8