Як вибрати домашня тварина.

Придбати домашнього улюбленця дуже просто: потрібно лише прийти в зоомагазин або заглянути на пташиний ринок. Але ось вибрати, яке тварина вам би хотілося бачити своїм супутником на певний період життя, не так вже й легко. Різноманіття пропонованих вихованців у продажу може привести в ступор будь-кого. Кілька простих порад допоможуть вам визначитися з вибором.
Інструкція
1
Кожне тварина вимагає певного ходу і неминуче забирає деяку кількість часу. В першу чергу, оцініть графік свого життя, щоб зрозуміти, якій тварині ви зможете забезпечити належний догляд.
2
Керуйтеся рисами свого характеру при виборі улюбленця. Господар і вихованець завжди здаються схожими один на одного саме тому, що людина намагається підібрати таке тварина , яке найбільше буде схожим на нього самого за способом життя.
3
Рибки та інші жителі акваріума.Акваріум з різнокольоровими рибками - виразно варіант для зайнятої людини, що проводить багато часу в офісах і роз'їздах. По-перше, багато рибки прості у догляді. По-друге, вони не надто вибагливі в їжі і частоті годування. По-третє, вид пустуючих кольорових рибок заспокоїть кого завгодно, зніме будь-які стресси.Неплохой варіант для зайнятих людей - сухопутні равлики. Вони теж живуть в акваріумі, заспокоюють і релаксують, до того ж равлики ще більш невибагливі в їжі, ніж рибки. І на відміну від живуть у воді риб, сухопутних равликів навіть можна потримати в руках.
4
Гризуни і птіци.Среднее ланка між жителями акваріума і вихованцями, які вимагають великої кількості уваги. Основний плюс птахів і гризунів - їх проживання в клітці. Ви можете просто спостерігати їх існування крізь сталеві прути і під настрій брати улюбленців на руки для ігор. Вони не будуть вам докучати і вже точно не будуть вибагливі до вашого способу життя, головне вчасно годуєте, поїть і чистіть клітку.
5
Кошкі.Своенравние, горді, неймовірно манірні і красиві тварини. Але, набуваючи пухнастого кошеня, пам'ятайте, що він неминуче зросте в великого кота і проведе з вами десяток лет.Хотя кішки і не вимагають дресирування, все одно доведеться приділити багато уваги їх вихованню: привчити ходити в туалет на лоток, точити кігті суворо у відведених для цього місцях і т.д.Убедітесь, що ви дійсно зможете забезпечити кішці гідні умови існування, що вона не буде вам в тягар.
6
Собакі.Верние, веселі, добрі загальні улюбленці. Але, в той же час, собака - найбільш складне в догляді домашнє тварина . Вибір собаки потрібно починати з породи. Маленькі і великі, пухнасті і гладкошерсті, линяють і умовно нелинючі, жваві і спокійні, домашні і сторожові - кожна порода має свої особливості, свої потребності.Еслі ви все ж зважилися завести собі пса, то будьте готові до того, що він стане повноцінним членом сім'ї та буде вимагати не менше догляду і уваги, ніж ваші близькі та рідні.