Як перевірити гальмівні колодки.

Гальмівні колодки - це той елемент автомобіля, від якого безпосередньо залежить ваша безпека на дорозі. Маючи несправності в гальмівній системі, ви ризикуєте серйозно постраждати.
Інструкція
1
Перед початком робіт запасіться штангенциркулем або звичайної лінійкою. Підніміть автомобіль на підйомник або за допомогою домкрата на підставки. Зробіть зняття переднього колеса. Через отвір, що знаходиться в корпусі гальмівної скоби перевірте стан гальмівних колодок. При товщині накладок менше допустимого значення, виконайте заміну гальмівних колодок.
2
Також виміряйте товщину гальмівного диска. Для цього краще зніміть його, вивернувши нижній болт, який кріпить супорт. Після цього підніміть супорт вгору і зробіть зняття колодок з направляючих. Якщо виміряне значення менше допустимого, то гальмівні колодки також підлягають негайній заміні.
3
Якщо на вашому автомобілі гальмівні механізми на задніх колесах також є дисковими, то перевірка виконується аналогічно. При використанні гальм барабанного типу необхідно зняти заднє колесо і гальмівної барабан. Для цього за допомогою зубила вийміть з маточини захисний ковпачок, вийміть шплінт з цапфи. Знявши наполегливу шайбу, відверніть гайку.
4
Акуратно зніміть барабан разом з внутрішнім підшипником. Візьміть у руки штангенциркуль і виміряйте діаметр робочої поверхні. Якщо це значення перевищує встановлене, яке можна знайти на внутрішній стороні гальмівного барабана, то його потрібно замінити.
5
Уважно огляньте поверхню барабана. Якщо товщина накладок не перевищує 1 мм, якщо їх поверхня рясно вкрита маслом, то необхідно замінити колодки . Також заміни не уникнути, якщо барабан має нерівності або яскраво виражену овальність. Заодно перевірте підшипники маточини, які повинні обертатися легко і безшумно, також у них повинні бути відсутні сліди деформацій. Пам'ятайте, що гальмівні барабани необхідно міняти парами, правий і лівий одночасно.
Будь-який автомобіль рано чи пізно потребує заміни гальмівних колодок. Як визначити, що цей момент настав? Для цього не треба вчитися на автослюсаря. Просто потрібно знати причини, які впливають на знос гальмівної системи, а також прислухатися до того, що радять виробники і бувалі автомобілісти.
Інженери автомобільних концернів дають свої рекомендації по термінах заміни гальмівних колодок. Ці призначення індивідуальні для кожної моделі автотранспортного засобу. І обов'язково фіксуються в керівництві з експлуатації автомашини. Однак подібні поради завжди відносні. Вони найчастіше визначають, коли слід починати регулярно перевіряти стан гальмівних колодок - і передніх, і задніх. При цьому розкид цифр пробігу між ними становить десятки тисяч кілометров.Как правило, першими зношуються передні гальмівні колодки . При гальмуванні саме на них лягає основне навантаження. В середньому їх вистачає на 20-30 тисяч км. Задні колодки зношуються рази в два медленнее.І все ж ці цифри дуже умовні. Тому що знос колодок залежить від великої кількості факторів. Є серед них задані спочатку і однакові для всіх автомобілів однієї серії. Це конструкція гальмівних механізмів, вага автомобіля, якість матеріалу колодок і гальмівних дисків (або барабанів). Також існують обставини, що залежать від власника машини. Наприклад, в яких погодних умовах і в який сезон експлуатують транспорт. Зазвичай влітку, у гарну погоду, автомобіль використовують інтенсивніше. У цей період неминуче зростають пробіг, швидкість, і знос теж прискорюється. Позначається на стані колодок і завантаження автотранспортного засобу. Чим частіше воно навантажено повністю, тим швидше зношуються гальма. Сильно впливає на темп зносу елементів гальмівної системи стиль їзди. Агресивне водіння, коли водій багато маневрує і перебудовується і, отже, різко прискорюється і часто гальмує, веде до прискореного зносу гальмівних колодок. Визначити залишковий ресурс гальмівних колодок можна по їх стану візуально. Зазвичай на кожній колодці в товщині захисних накладок є спеціальні поперечні борозни. Якщо накладки стерті дощенту цих борозен, значить, час їх заміни прийшло. Також вважається мінімально допустимої товщина накладок в 2-3 мм. Втім, яку товщину вважати дозволеної, краще орієнтуватися на рекомендації виробників, як самих автомобілів, так і гальмівних колодок. Явним свідченням необхідності заміни гальмівних колодок служить зниження ефективності гальмування, що особливо помітно при екстреному гальмуванні. А також збільшення ходу педалі гальма. Ще одна ознака - помітне зменшення рівня в бачку з гальмівною рідиною. І, звичайно ж, неприємний звук, який чути при гальмуванні - скрип, скрегіт або хрест. Не варто свій автомобіль доводити до такого стану і економити на колодках. По-перше, вони не дуже дорогі. По-друге, від них залежить безпека транспортного средства.І ще одна хороша новина: сучасний автомобіль здатний сам підказати господареві, коли настане пора міняти колодки . Виробники, піклуючись про безпеку, тепер оснащують багато моделей датчиками зносу гальмівних колодок. Інформація про граничний їх зношуванні виводиться на приладову панель, де спрацьовує індикатор.