Як замовити лімузин.

Замовити лімузин можна не тільки на весілля. Прогулянка на ексклюзивному автомобілі буде відмінним подарунком коханій дівчині. Крім того, в лімузин е можна організувати вечірку для невеликої кількості гостей.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, для яких цілей він потрібний. Якщо ви хочете здивувати кохану людину і покататися вдвох, орендуйте невелику машину. Коли планується вечірка з 5-10 гостями, доведеться сплатити з'їм довгого, місткого автомобіля.
2
Вирішіть, чи потрібні напої в салоні. Врахуйте, що їх вартість буде в кілька разів вище, ніж куплених в магазині. Але деякі компанії забороняють розпивати власний алкоголь. Не забудьте обговорити цей момент з менеджером з оренди автомобілів.
3
Колір лімузин а. Білі більше доречні на весіллі. Чорні - для зустрічі дорогих гостей. Рожеві, червоні, сині автомобілі відмінно підійдуть для дружньої вечірки.
4
Термін оренди. У кожної компанії є обмеження по його мінімальній кількості. Найчастіше це 3:00 плюс година подачі. Якщо ви плануєте прогулянку по дорогах великого міста, врахуйте час, витрачений на пробки. Все це доведеться сплатити.
5
Коли ви усвідомили для себе всі основні моменти, вибрали дату і час заходу, починайте пошуки фірми по здачі лімузин ов в прокат. Розпитайте друзів і знайомих. Можливо, хтось порадить вам не дорогу і надійну компанію.
6
Якщо знайти лімузин через знайомих не вдалося, зверніться до інтернету. Шукайте компанії, в яких зібраний великий парк машин. Зверніть увагу на зовнішній вигляд сайту. Якщо виставлені фотографії та ціни, всі посилання працюють, немає грубих граматичних помилок, значить, фірма дорожить своєю репутацією. І можна сподіватися, що вам нададуть саме той автомобіль, який ви виберете.
7
Щоб остаточно убезпечити себе, вирушайте в головний офіс фірми. Там, на ваше прохання, складуть договір на надання послуг, в якому пропишуть всі умови угоди. Це дозволить, в разі зриву заходу з вини компанії, пред'явити претензії, підкріплені документально.
Зверніть увагу
Мінімальна ціна за оренду лімузинів у Москві - 800 рублів на годину. У вихідні та святкові дні в сезон весіль краще робити замовлення заздалегідь.