Як відрегулювати замок багажника.

При наявності значного вертикального люфту в закритій кришці багажника , або ж при важкому закритті багажника , його замок необхідно відрегулювати по висоті. Весь процес займає небагато часу і не представляє собою ніякої складності.
Інструкція
1
Приготуйте необхідні інструменти: пасатижі, викрутку, яка має тонкий плоский наконечник і торцевий ключ на «10». Після цього поставте автомобіль на ручне гальмо і відкрийте багажник. Слідкуйте за тим, щоб кришка багажника була міцно зафіксована в одному положенні на час регулювання. За допомогою викрутки акуратно ослабте затяжку гвинта, що кріпить тягу. Огляньте кінець тяги, якщо він загнутий, то пассатижами обережно випряміть його.
2
Зніміть облицювання замку, після чого трохи ослабте затяжку гайок, які кріплять замок до корпусу автомобіля. Повільно пересуньте замок в потрібному напрямку, потім не до кінця затягніть гвинт кріплення тяги. Кілька разів відкрийте і закрийте багажник, перевіряючи легкість замикання замка. Якщо вас влаштовує, як відбувається закриття багажника , то остаточно затягніть кріпильні болти. При наявності дискомфорту проведіть повторну регулювання.
3
Якщо фіксатор не влучає в потрібний паз засувки замка при закритті багажника і при цьому чутний удар, то обережно послабте затяжку болтів, які кріплять фіксатор і сместите його в потрібному вам напрямку. Перевірте точність попадання фіксатора при закритті кришки, якщо все в порядку, то ретельно затягніть болти.
4
Перевірити, поєднується чи фіксатор з отвором, можна за допомогою простого способу. Прикріпіть малярний скотч на «пастку» - другу частину замка, яка кріпиться на кузові автомобіля. Після цього починайте опускати двері, стежачи за тим, щоб не закрити її до кінця. Потім подивіться, зайшла чи засувка в пастку. Якщо так, то все гаразд і регулювання не потрібно.
5
Якщо відрегулювати замок не виходить ніяким способом, то спробуйте звернутися до професіоналів в автосервіс. Або зробіть заміну замка багажника самостійно.
Деренчливий на ходу капот або його утруднене відкривання, а також значне зусилля, що додається в момент закривання капота, що супроводжується жорстким ударом об панель, - всі ці фактори свідчать про необхідність виконанні ремонту, пов'язаного з регулюванням замка капота.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайковий ключ на 17 мм.
Інструкція
1
В тому випадку, коли закрити капот вдається лише, приклавши значне зусилля, або навпаки: закритий капот на ходу починає вібрувати і деренчати, тоді необхідно відрегулювати довжину штока запірного пристрою.
2
З метою усунення виниклих проблем, необхідно виконати наступне: - відкрийте капот, - ключем на 17 мм трохи ослабте контргайку, - викруткою викрутити або загорніть на два-три обороту шток запірного пристрою, - зафіксуйте його положення, затягнувши контргайку. Майте на увазі, що занадто короткий шток ускладнює відкривання капота.
3
Зовсім інша регулювання виконується в тих випадках, коли відбувається «жорстке» закривання капота і чути металевий стук.
4
Щоб усунути подібне порушення, необхідно змінити місце розташування прийомної частини запірного пристрою. Говорячи по-простому: його треба відцентрувати.
5
Виконується регулювання наступним чином: - трохи відпускаються болти кріплення, - запірний пристрій переміщається так, щоб шток в нього входив строго по центру отвори; - чітко зафіксувавши засувку, затягніть болти його кріплення.
6
Якщо регулювання замка виконана в повній відповідності з викладеними рекомендаціями, то капот вашого автомобіля не буде більше вас турбувати.