Як вивести запах з машини.

Неприємний запах в автомобілі створює не тільки відчуття дискомфорту, але і безпосередньо впливає на безпеку руху. Адже мозок водія боротиметься з цим запах ом, а не концентруватися на дорогу. Тому краще заздалегідь подбати про запах е всередині салону.
Інструкція
1
Обов'язково повісьте в салон ароматизатор. Не важливо, який ви купите: підвісний або такий, який можна закріпити в дефлектор. Пам'ятайте, що даний спосіб лише маскує неприємний запах , але не усуває його. Ефективність таких коштів різна і часто визначається силою неприємного запах а: чим сильніше поганий аромат, тим складніше з ним справитися. Уважно подивіться на тип засобу при його покупці, адже багато спрямовані на нейтралізацію якогось окремо взятого неприємного запах а.
2
Ретельно пропилесосьте весь салон і вимийте його за допомогою спеціальних автошампунів або звичайних миючих засобів. Витягніть назовні все килимки, чохли і решта тканинні елементи салону, які піддаються витяганню. Ретельно просушіть їх. Відкрийте в автомобілі всі двері і багажник, хай свіже повітря проникне всередину. Також при їзді по трасі намагайтеся хоча б на короткий проміжок часу опускати скла, щоб дати салону провітритися.
3
Для кращого усунення запах а тютюнового диму ретельно вимийте всі пластикові частини салону, почистіть тканину і оббивку. Якщо цього буде недостатньо, то придбайте такі ароматизатори, які найбільш ефективно усувають саме запах тютюнового диму і розпорошуються на оббивку салону. Намагайтеся менше курити всередині автомобіля і не дозволяйте це робити своїм пасажирам.
4
Для усунення запах ов домашніх тварин обробіть салон за допомогою спеціального дезодоранту. Попередньо видаліть ворс з сидінь і інших поверхонь салону. Замініть звичайні килимки на гумові, які легше подаються миття та чищення, а також швидше сохнуть.
5
При наявності в автомобілі кондиціонера неприємний запах може виходити з нього. Причина криється в тому, що після відключення в ньому накопичується рідина, в якій розвиваються бактерії, що видають трупний запах . Купіть пінну рідину, якою прочистите канали, по яких повітря надходить в салон.