Як розібрати каналізацію.

Всім відомо, що водопровід і каналізація в будинку - найважливіші та необхідні складові нашого побуту і домашнього благополуччя. Але з часом вони вичерпують свій ресурс, що призводить до їх прочищення, потім до розбирання і заміни на нові.
Вам знадобиться
  • - заглушка діаметром 100 мм;
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - болгарка;
Інструкція
1
Почніть розбирання каналізації від трійника головного стояка «стояк-стояк-квартира», діаметри якого складають 100-100-100. У нього вставлений інший трійник «стояк-унітаз-раковина» з діаметрами отворів 100-100-50. Демонтуйте цей трійник і на отвір в трійнику головного стояка поставте заглушку діаметром 100 мм.
2
Розбирайте каналізаційну мережу, використовуючи молоток, викрутку і болгарку, починаючи від місця стику трійника «стояк-унітаз-раковина». Після розстикування з'єднання продовжуйте розбирання всієї мережі, витягаючи вільний кінець труби (крутите трубу навколо своєї осі). По черзі витягайте труби, що йдуть від трійника до ванни і умивальника у ванній кімнаті, унітазу в туалеті і раковині на кухні. Старі труби можуть бути залиті всередині сірої і не виходити вільно, виріжте їх по черзі болгаркою, а при необхідності акуратно відбийте молотком, щоб не пошкодити головний стояк.
3
Все витягнуті фрагменти труб розколіть молотком або поріжте болгаркою на зручні до транспортування шматки. Утворився сміття зберіть і викинете. Не рекомендується викидати будівельне сміття в місця, де відбувається акумуляція побутових відходів.
Зверніть увагу
У випадку, коли заглушки на отвір в головному стояку знайти не вдалося - залиште його відкритим. Тому перед початком розбирання каналізації попередьте сусідів, що живуть над вами на верхніх поверхах, про те, що ви плануєте розбирання каналізації, щоб вони не включали воду ні у ванній, ні в раковині, і тим більше не користувалися туалетом щоб уникнути потопу у вашій квартирі. Після закінчення робіт з монтажу нової каналізації повідомте про це сусідам.
Корисна порада
Проводьте роботи з розбирання каналізації в першій половині буднього дня, коли більшість сусідів знаходяться на роботі. Не забудьте перекрити воду, щоб уникнути заливання сусідів знизу.