Як прикрасити дитячу кімнату в день народження. Як прикрасити кімнату на день народження своїми руками.

У вашої дитини незабаром день народження. Малюк весь в передчутті свята і подарунків. Так хочеться зробити цей день незвичним, чарівним і незабутнім, щоб дитячі очі заблищали від захоплення. Почніть з прикраси дитячої кімнати, краще це зробити, поки дитина спить, щоб вийшов сюрприз.
Вам знадобиться
  • - дитячі фотографії з сімейного архіву;
  • - ватман;
  • - фарби;
  • - кульки;
  • - вирізки з дитячих журналів для колажу.
Інструкція
1
Прикрасьте дитячу кулями. Буде чудово, якщо кулі надути гелієм, тоді вони не будуть опускатися. Кульки, надуті гелієм, зберіть в зв'язки і розвісьте по кімнаті, а кулі, надуті повітрям, розкидайте по підлозі - діти обожнюють в них грати. Якщо фінанси дозволяють, то святкове оформлення дитячої кімнати можна довірити професіоналам - фірмам, які займаються прикрасою свят. Крім стандартних варіантів оформлення вам запропонують цікаві фігури, зроблені з куль - це можуть бути як різні тваринки, так і герої з казок.
2
Зробіть стінгазету, присвячену імениннику. На аркуш ватману наклейте дитячі фотографії, зробіть колаж із зображень улюблених мультгероев, напишіть веселе привітання, оформите все яскравими акварельними фарбами або гуашшю! А над плакатом можна повісити гірлянду з букв «С днем народження!».
3
У вас немає часу на створення стінгазети своїми руками? Не біда, купіть вже готовий плакат в магазині. Зараз великий асортимент дитячих вітальних плакатів з яскравими картинками і цікавими написами. Також можна купити вітальний паровозик з вагончиками, де замість віконець вклейте фотографії дитини від народження і до сьогоднішнього дня - вийде Фотохронологія житті вашого малюка.
4
Якщо у дитини є улюблений мультиплікаційний персонаж, кіногерой або він захоплюється якою-небудь темою (космос, пірати, автомобілі, у дівчаток - принцеси або феї), то прикрасьте кімнату в даній тематиці. Можна придбати постери або роздрукувати фігурки улюблених героїв і розвісити їх по стінах.
Корисна порада
Купіть яскраві святкові ковпачки для всіх запрошених на свято дітей, дуділки-шумелки і конфетті. Замовте незвичайний торт з фігурками казкових персонажів або із зображенням іменинника, це призведе маленьких гостей у захват і таке свято запам'ятається надовго.