Як витягнути волосся феном.

Утюжок для випрямлення - не найкращий спосіб витягнути волосся . І яким би вдосконаленим він не був, волосся від нього дуже сильно псуються і страждають. Адже всім вже давно відомо, що висока температура і щільне зіткнення з праскою - самі найлютіші вороги, навіть дуже здорових і неушкоджених волосся. Тому навчитеся робити укладку за допомогою фена. Звичайно, це не вбереже волосся від пошкоджень, але, тим не менш, фен вважається більш щадним для них способом укладання.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - захисний засіб для гарячої укладання;
  • - кругла щітка з металевим або дерев'яним підставою;
  • - випрямляючий стайлер.
Інструкція
1
Вимийте голову, як ви звичайно це робите, і дайте їй трохи підсохнути самостійно. Не слід сушити волосся відразу, як ви їх тільки помили. Для укладання вони повинні бути злегка вологими.
2
Нанесіть по всій довжині волосся захисний засіб для гарячої укладання (бажано, щоб воно було рідке, у вигляді спрею) і, опустивши голову вниз, підсушіть спочатку за допомогою фена коріння волосся руками. Таким чином, ви створите додатковий прикореневій обсяг своєму волоссю. Розчешіть волосся по всій довжині звичайним гребенем, бажано дерев'яним.
3
Підніміть волосся за допомогою затискачів наверх, щоб вони вам не заважали при укладанні. Залиште тільки кілька нижніх пасом. Тепер круглою щіткою для укладання й феном починайте витягати кожну пасмо, направляючи гаряче повітря від фена зверху вниз - від коренів до кінчиків волосся. При цьому не забувайте закріплювати укладку кожного пасма холодним повітрям від фена. І так виконайте з усієї головою, поступово випускаючи пасма зверху із затискачів.
4
Опустіть тепер голову вниз і феном, знову спрямовуючи його зверху вниз, пройдіться по всій голові тільки вже холодним повітрям. Це допоможе закріпити укладку і закрити розкрилися лусочки на кінчиках волосся, чому ваші волосся будуть ще більш блискучими.
5
Нанесіть на кінчики волосся випрямляє стайлер. Це допоможе надовго зберегти укладку, і волосся
Зверніть увагу
Не використовуйте при укладанні занадто багато укладальних і захисних засобів. Спрею і трохи випрямляє стайлера буде цілком достатньо. Інакше ваші волосся через кілька годин можуть стати брудними і виглядати дуже неохайно.
Корисна порада
Намагайтеся завжди при сушінні волосся феном тримати його на відстані 20 см, а також робити укладку феном не більше 20 хвилин. Це охоронить ваші волосся від надмірного нагрівання, механічних пошкоджень від укладання і, що дуже важливо, захистить від випадіння волосся.
Жінка завжди прагне до привабливості. Важливу роль в жіночому образі грає зачіска. Чисті, блискучі волосся є предметом гордості. Але навіть самі доглянуті і красиві локони потребують укладанні. Вміння самостійно укладати волосся заощадить купу грошей і часу, що витрачаються в салонах краси. До того ж зробити собі зачіску - це зовсім не так складно, як здається.
Інструкція
1
Вимийте голову перед укладанням. Чисте волосся - половина справи, навіть складна укладання буде виглядати неохайно на брудній шевелюрі.
2
Оберіть для себе оптимальний спосіб укладання волосся, виходячи зі ступеня їх пошкодженості. Холодна укладання проводиться без застосування фена, прасування і стайлера. Волосся при цьому сохнуть природним шляхом. Холодна укладання не травмує структуру волосся, на відміну від гарячої. Але вона займає більше часу, якого так часто не вистачає. Якщо ваше волосся сильно пошкоджені, не зловживайте гарячими укладаннями часто.
3
Якщо ви хочете надати акуратний вигляд пухнастим і неслухняним волоссю, навчитеся укладати їх за допомогою фена. На чисте волосся нанесіть невелику кількість пінки для волосся. Накручуйте пасма волосся по черзі на круглу гребінець, витягайте їх по довжині, направляючи струмінь повітря на пасмо. Таке укладання розпрямить неслухняні локони і зробить їх гладенькими. Готову укладку збризніть лаком.
4
Додайте тонким волоссю об'єм: сушіть їх, опустивши голову вниз. Сухе волосся збийте пальцями. Щоб закріпити прикореневій обсяг, збризніть коріння волосся лаком.
5
Якщо ви вирішили зробити хвилясте волосся ідеально прямими і рівними, скористайтеся утюжками для випрямлення волосся. На чисте волосся нанесіть невелику кількість засобу для випрямлення, яке пом'якшить волосся і захистить їх від впливу високої температури. Для зручності і швидкості випрямлення, накрутіть сухе волосся на великі бігуді. Потім, знімаючи по одному з них, розпрямляйте утюжками кожне пасмо. Для зручності почніть знімати бігуді з області потилиці. Збризніть готову зачіску лаком для волосся.
6
Зробіть природні хвилі за допомогою великих бігуді-липучок. Висушіть волосся і ретельно розчешіть. Розділіть на невеликі пасма і накрутіть на бігуді-липучки. Підсушіть феном протягом декількох хвилин, після чого зніміть бігуді з волосся. Сформуйте локони пальцями, тільки не розчісуйте. Закріпіть зачіску лаком.
7
Скористайтеся бігуді-бумерангами для створення дрібних пишних кучерів. Напівсухі розчесані пасма туго накручуйте на бігуді до коренів волосся, після чого кінці бумерангів розведіть в різні боки, щоб закріпити іх.Висушіте волосся феном, після чого акуратно зніміть бігуді з волосся. Сформуйте кучері пальцями, що не розчісуйте. Закріпіть укладку лаком або гелем для фіксації.
8
Щоб надати покладеним волоссю оригінальний вигляд, використовуйте в зачісці різні затискачі, шпильки, обідки і прикраси для волосся, які підходять до вашого стилю і одязі. Все це зробить вашу зачіску красивою, акуратною, цікавою, а вас - досконалою і привабливою.