Як створити клуб за інтересами. створення клубу за інтересами в бібліоетке.

Велика кількість інтернет-спільнот і форумів не скасовують необхідність у живому спілкуванні. Об'єднання, створені в мережі, можна вивести в реальне життя, організувавши клуб по інтересам.
Інструкція
1
Визначте тематику вашого клуб а. Можливо, вас і ваших однодумців об'єднують кілька інтересів з однієї сфері. Для того щоб залучити нових учасників в об'єднання, необхідно вибрати один напрям або максимально чітко сформулювати кілька, щоб потенційна аудиторія точно знала, підходить їй ваш клуб чи ні. Крім того, курирувати роботу клуб а по декількох напрямках буде досить складно з організаційної точки зору.
2
Напишіть план зустрічей клуб а. Визначте, скільки відсотків з них буде присвячено просто спілкуванню, скільки - майстер-класам, яку частку занять можна відвести під перегляд фільмів або передач по темі і т.д. З початком роботи клуб а цей план напевно буде коригуватися відповідно до потреб учасників.
3
Визначте, скільки разів на тиждень і в який час ви будете збиратися. Це питання краще вирішувати загальним голосуванням, щоб результат влаштував більшість членів клуб а.
4
Знайдіть приміщення для збору клуб а. Воно повинно відповідати цілям групи (наприклад, бути просторим, якщо ви збираєте любителів сальси, або обладнаним мольбертами, якщо це клуб карикатуристів). Також варто враховувати інтереси більшості при виборі місця зустрічей. Якщо ваше хобі може доставити незручності оточуючим людям (шум, запах фарби тощо), подбайте про те, щоб приміщення було добре ізольовано або не знаходилося поряд з житловими квартирами.
5
Напишіть список витратних матеріалів або необхідного спорядження, яке повинні будуть придбати новобранці клуб а. Один такий набір можна купити і використовувати як «гостьового» - щоб давати новачкам можливість спробувати і прийняти рішення про вступ до клуб .
6
Виберіть (загальним голосуванням) керівника клуб а, який вирішуватиме організаційні питання. Також можна призначити одного або декількох кураторів, які будуть проводити збори групи. На кожне із занять можна призначати нового куратора.
7
При бажанні розробіть атрибутику вашого клуб а. Створіть логотип і бейджики для учасників.