Як включити обліковий запис гість.

Обліковий запис «Гість» дозволяє обмежити доступ до файлів і додатків комп'ютера, якщо ним користується велика кількість людей. Користувач, який увійшов в систему як Гість, зможе переглядати загальні та особисті документи, переглядати інтернет сторінки, але не зможе встановлювати програми і бачити особисті файли інших користувачів.
Інструкція
1
Насамперед, необхідно визначити, куди входить комп'ютер в домен або в робочу групу. Залежно від приналежності машини, настройки підключення облікового запису «Гість» трохи змінюються.
2
Щоб визначити, куди входить ваш комп'ютер, правою кнопкою на іконці «Мій комп'ютер». У вікні, в розділі «Ім'я комп'ютера, домен і параметри робочої групи» буде відповідний напис «Домен» або «Робоча група», після якої йде назву, наприклад «Workgroup».
3
Якщо ваш комп'ютер входить в домен. Відкрийте «Облікові записи користувачів», перейшовши за адресою «Пуск» -> «Панель управління». У вікні, виберіть пункт «Облікові записи користувачів» і знову «Облікові записи користувачів». Виберіть пункт «Служба захисту користувачів». Якщо на комп'ютері встановлений пароль адміністратора, система попросить його ввести або підтвердити. Введіть пароль. Після підтвердження пароля, у вікні, перейдіть на вкладку «Додатково», натисніть кнопку «Додатково і виберіть пункт« Гість ». У діалоговому вікні «Властивості облікового запису гостя» зніміть прапорець у полі поруч з «Відключити обліковий запис ». Натисніть «Ок». Облікова запис «Гість» включена.
4
Якщо ваш комп'ютер входить до робочої групи. Пройдіть за адресою: «Пуск» -> «Панель управління» -> «Облікові записи користувачів і безпека сім'ї" -> "Облікові записи користувачів». У вікні, виберіть пункт «Управління іншим користувачем запис ю». Один раз клікніть на іконці з написом «Гість». У наступному вікні система запитає, включити облікову запис «Гість»? Натисніть кнопку «Включити».
5
Після включення облікового запису «Гість», при вході в систему, буде відображатися екран з вибором облікового запису. Вибрати обліковий запис можна, клікнувши на неї. Якщо ви є основним користувачем комп'ютера, не забудьте встановити пароль адміністратора, щоб інші користувачі не могли бачити і змінювати ваші документи, а так само встановлювати і видаляти програми.
Зверніть увагу
Облікові записи гостя не підтримуються в ОС Windows 7 Початкова.