Як підключити вольтметр у ВАЗ. ваз 2106 вольтметр від уаз.

Для того щоб запобігти поломку генератора, необхідно контролювати напругу в бортовій мережі. Для цього найкраще підійде вольтметр , який залишається правильно підключити. Розглянемо, як це зробити на прикладі ВАЗ-2106.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем установки нового приладу на панелі. Найкраще для цього підійде місце установки штатних годин. Отже, знайдіть вольтметр , наприклад, звичайний від УАЗа або ВАЗОВСКИЙ від більш свіжих моделей. Приготуйте провід довжиною близько півметра і клему типу «мама».
2
Вимкніть акумулятор щоб уникнути короткого замикання і псування електрообладнання. Для початку акуратно витягніть годинник з панелі приладів. Для цього відключіть проводку і дістаньте патрон лампою підсвічування. Не забудьте зняти кільце ущільнювача, яке в подальшому стане в нагоді для установки вольтметр а.
3
Підключіть вольтметр до позитивної клеми лампи, яка знаходиться в бардачку. Харчування на дану лампу подається тільки при включенні запалення, тому вольтметр не працюватиме вхолосту. «Плюс» від годинника не використовуйте ні в якому разі, з причини протікання там постійного струму. У даній ситуації прилад здатний розрядити акумулятор навіть при тривалій стоянці з відключеним двигуном.
4
Простягніть дріт через заздалегідь зроблений отвір від годин до стінки бардачка. Зніміть з лампи провід живлення і приєднайте до нього потрібної довжини дріт, на зворотному кінці якого закріпіть клему «мама». Після цього видаліть кріплення з вольтметр а і спробуйте встановити його в отвір. Якщо він бовтається, то обгорніть його кілька разів ізолентою біля основи і надіньте кільце ущільнювача.
5
Підключіть чорний дріт від годин до негативної клеми вольтметр а, а до «плюса» - провід з клемою типу «мама». Що залишився червоний дріт від годин ізолюйте за допомогою ізоляційної стрічки. Вставте вольтметр в отвір і закріпіть його. Увімкніть запалювання і подивіться на прилад - він повинен показувати бортове напруга. При зниженні величини напрузі при черговому включенні двигуна, пам'ятайте, що це свідчить про низьку зарядці акумулятора.