Як поміняти фільтр салону в Ford Focus. Як поміняти фільтр салону форд фокус 2.

Салоновий фільтр в Форд Фокус призначений для очищення повітря всередині автомобіля від пилу, дрібного сміття і різного роду забруднень. Фільтр необхідно міняти кожні 15 000 кілометрів або раз на рік.
Інструкція
1
Запасіться необхідним інструментом: маленькій тріскачкою, яка має головки на 7 і 10, набором гнучких перехідників і подовжувачів, викруткою. Знайдіть безпосередньо сам салонний фільтр , який у Форд Фокуса зазвичай розташований з правого боку, недалеко від педалі газу.
2
Акуратно від'єднайте три гайки, які кріплять педаль газу, зробіть це за допомогою головки на 10. Пам'ятайте, що відключати роз'єм з педалі газу краще не варто, бо за рекомендаціями заводу-виготовлювача, даний роз'єм підлягає відключенню не більше десяти раз, після чого слід проводити заміну електронного блоку педалі газу. Дана заміна є досить-таки дорогої, і проводити її краще фахівцеві.
3
Обережно відкрутіть три самореза, які кріплять кришку салонного фільтр а до корпусу автомобіля. Зніміть кришку і відкладіть її в сторону. Обережно дістаньте фільтр , що може бути забруднений. Обов'язково зверніть увагу на торець фільтр а, де знаходиться стрілка, запам'ятайте її напрямок, який стане в нагоді вам при подальшій установці нового пристрою.
4
Візьміть новий фільтр і поставте його замість старого. Якщо виникають труднощі з його заміною, і він просто не входить в потрібне місце, то акуратно зробіть надрізи по периметру фільтр а. Після цього обережно скрутіть його дугою або зробіть гармошку, а потім засуньте його. Простежте, щоб він встав на своє місце і розправився.
5
Після цього закрийте фільтр кришкою і закріпіть її, ввернувши три самореза. Якщо дальній шуруп не піддається, то відмовтеся від нього, нічого страшного не станеться, конструкція стійко триматиметься і на двох, що залишилися. Встановіть на своє місце педаль акселератора і перевірте працездатність всіх вузлів, які були використані в процесі установки фільтр а.
Салонні фільтри призначені для очищення вступника в салон легкового автомобіля повітря від дорожнього пилу, сажі та вихлопних газів. Встановлюється такий фільтр зазвичай після повітрозабірника, але перед обігрівачем або кондиціонером.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10
  • - викрутка Тоrx T20
  • - хрестова викрутка
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть гумовий ущільнювач, що закриває кромку шумоізоляційної обшивки.
2
Ключем відверніть дві гайки, а потім хрестової викруткою саморізи, утримують накладку вітрового скла. Зніміть накладку.
3
Відверніть ключем гайки кріплення двірників і зніміть їх, перед зняттям бажано будь-яким доступним способом зробити мітки вихідного положення.
4
Відверніть кілька гвинтів і зніміть облицювання рами вітрового скла, не забуваючи при цьому, що знизу до неї кріпиться шланг омивача. Потім таким же чином зніміть шумоізоляційні обшивку.
5
Тепер ви отримуєте доступ до фільтру.
6
Опис нижче допоможе поміняти фільтр салону в моделях ВАЗ десятого сімейства. «Пріора» і «Калина» мають іншу спеціфіку.Сніміте гумовий ущільнювач, накладку вітрового скла і двірники, викрутивши що тримають їх кріплення.
7
Демонтуйте три пластикові заглушки, що закривають доступ до гвинтів правої накладки вітрового скла, акуратно підчепивши плоскою викруткою, а потім виверне ці гвинти.
8
Викриття три гвинта праворуч на шумоізоляційної облицюванні моторного відсіку, а потім витягніть праву накладку.
9
Тепер треба викрутити чотири гвинти кріплення салонного фільтра і зняти його кришку.
10
Залишилося витягти сам фільтр з корпусу повітрозабірника, замінити його новим, і провести збірку в зворотному порядку.
11
Залишається уточнити деякі деталі. На «Калині» правая накладка не встановлюється, і фільтр знаходиться під пластмасовим кожухом, який знімається з деяким зусиллям (треба зрушити його в бік протилежного крила, а потім підняти вгору). Крім того, на деяких автомобілях сімейства ВАЗ фільтр може розташовуватися вертикально, що може доставити деякі незручності.