Як побороти застуду.

Застуда - це захворювання, яке можна підхопити в будь-який час року. Її причиною найчастіше є вірус чи переохолодження організму. Страждають, в першу чергу, органи дихання. Лише правильне і своєчасне лікування допоможе організму швидко піти на поправку.
Інструкція
1
Пийте якомога більше. Рідина виводить токсини, очищає запалену слизову оболонку горла, сприяє розрідженню і виведенню мокротиння з бронхів. Крім того, підвищена температура, яка часто буває при застуді, зневоднює організм, і тільки рясне пиття здатне заповнити втрату рідини. Найбільш корисні при застуді трав'яний чай з медом або малиною, морси з журавлини або чорної смородини, багаті аскорбіновою кислотою, або ж звичайна мінеральна вода, з якої попередньо був випущений газ.
2
Не намагайтеся перенести хворобу на ногах. Навіть якщо прояви застуди незначні, варто відсидітися вдома хоча б пару днів. По-перше, не можна передбачити, яким буде ваше самопочуття через кілька годин. А по-друге, ослаблений організм не здатний чинити опір впливу негативних факторів. Навіть зі звичайного нежитю можуть розвинутися серйозні ускладнення, що вимагають госпіталізації та оперативного втручання. Що ж говорити про більш серйозні проявах застуди?
3
Вдихайте пари цибулі, хрону і часнику. Вони не тільки усунуть закладеність носа і полегшать дихання, завдяки ефірним оліям, що входять до їх складу, а й підвищать опірність організму. Це наблизить вас до одужання.
4
Традиційним засобом від кашлю є молоко з медом. Проте мало хто знає, що засіб буде більш ефективним, якщо не змішувати інгредієнти прямо в склянці. Набагато корисніше з'їсти ложечку меду і запити його кількома ковтками гарячого молока. Повторюйте процедуру кожні 2 години і до вечора ви помітите, що відкашлятися виходить набагато простіше.
5
Полощіть горло теплою мінеральною водою. Це засіб набагато ефективніше популярного содового розчину.
6
Не боріться з температурою, якщо вона не піднімається вище 38 градусів. З її допомогою організм намагається перемогти застуду . Якщо ви погано переносите жар, не поспішайте вживати аптечні засоби. Чай з лимоном і медом при субфебрильної температури не менш ефективний, ніж парацетамол або аспірин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qt9bQVxsY44