Як зібрати ліхтар.

Електрика міцно увійшло в наше життя, і ми вже не уявляємо собі домашнього вечора без включеного загального освітлення кімнати або без затишного нічника, що зберігає приємна напівтемрява. Створіть красивий абажур для ліхтаря своїми руками і підключіть його до електрики!
Вам знадобиться
  • -Провід двожильний 30см (бажано гнучкий);
  • -електрічеський патрон для лампочки:
  • -лампочка 100 W;
  • -Викрутки;
  • -пассатіжі;
  • -ніж;
  • -абажур готовий (якщо необхідно).
Інструкція
1
Зачистіть ізоляцію проводу. З одного кінця двожильного дроти зніміть ножем 2 см ізоляції, з іншого - 3 см з обох жив. Робіть це, як ніби стружете олівець, звільняючи грифель від дерева. Не порушуйте цілісність самих жив дроти.
2
Візьміть ту сторону, з якої відрізали 2см. Перед вами два голих проводочки. Поверніть в кільце кожну частину двожильного дроти, яка залишилася без ізоляції. Внутрішній діаметр кільця складе приблизно 3 мм. Кінець голого дроти, накрученого на основний провід (кінець від кільця), закріпіть пассатижами і замотайте ізоляційною стрічкою.
3
Розкрутите патрон. Простягніть болтові з'єднання контактної групи викруткою.
4
Підключіть до пелюсток контактної групи підготовлені колечка проводів, щільно закріпіть їх. Слідкуйте, щоб колечка не єдналися на патроні. На всіх з'єднаннях контактної групи повинен бути міцний контакт, інакше під час експлуатації може відбутися нагрів місця з'єднання, що призведе до пожежі. Просто тугіше затягніть викруткою болти з'єднання.
5
Починайте збирати патрон. Кінці проводів, не підключені до контактної групи, Протягніть через кришку патрона. Таким чином друга частина дроти, прикручена до контактної групи, закріпиться всередині кришки. На різьбу кришки патрона одягніть "спідницю", щільно закрутіть її. Патрон зібраний.
6
На проводи, що виходять з патрона, одягніть ізоляційну трубку: хлорвінілову або гумову.
7
У закритий патрон вверніть лампочку потрібної вам потужності.
8
Підключіть зібраний патрон до джерела живлення, попередньо знеструмивши його (тобто вимкніть електрична напруга). У місці з'єднання проводів від патрона і джерела живлення повинен бути хороший контакт. Одну частину двожильного проводу скрутіть з однією частиною дроти від джерела живлення. Обмотайте з'єднання ізоляційною стрічкою. Виконайте те ж саме з другою парою проводів. Обмотайте скручені кінці ізолетной. Слідкуйте, щоб з'єднані пари не стикалися між собою.
9
Якщо вам потрібен абажур, одягніть його на спеціальне кріплення.
10
Подайте електрична напруга.