Як полагодити шкіряну куртку.

У гардеробі часом з'являються речі, які стають улюбленими протягом багатьох років. Але й вони з часом зношуються. У такому випадку є два виходи: полагодити одяг або викинути її у смітник. Але що робити, якщо зашивати доведеться шкіряну річ, а якщо точніше, шкіряну куртку .
Вам знадобиться
  • - скотч;
  • - гострий ніж або лезо;
  • - голка з ниткою;
  • - зубочистка;
  • - клаптик легкої тканини на кшталт шовку;
  • - клей на водній основі.
Інструкція
1
Найперше і найпростіше, що ви можете зробити, - це віднести одяг в ательє, де вам приведуть її в початковий вигляд. Для тих, хто любить робити все самостійно, є спосіб №2: відремонтуйте річ самі.
2
Для початку підготуйте всі необхідні речі, щоб у вас було все під рукою. Вам знадобляться: скотч, гострий ніж або лезо, голка з ниткою, зубочистка, клаптик легкої тканини на кшталт шовку, клей на водній основі. Зверніть увагу, щоб клей не залишав плям на одязі, як це робить супер-клей.
3
Зробіть так, щоб клейка сторона скотча не була занадто липкою. Для цього приклейте його один раз до руки. Потім візьміть зубочистку і за допомогою неї щільно з'єднайте краї куртки. Заклейте місце стику шкіри скотчем.
4
Необхідно, щоб був доступ до зворотної сторони ремонтованої області. Для цього потрібно акуратно відпороти підкладку куртки близько рукава і вивернути її. Якщо шва у рукава не видно, то акуратно надріжте підкладку лезом.
5
Нанесіть тонкий шар клею на внутрішню сторону шва. Просочіть лоскуточек тканини клеєм і притисніть його до ремонтованої зоні вироби. Коли клей підсохне, можете вивертати куртку на лицьову сторону.
6
Вимкнути скотч від куртки. Капніть клеєм на картонку або будь-яку іншу жорстку поверхню, отковирніте краю шва і за допомогою зубочистки склейте їх між собою. Очистіть шкіру від зайвого клею і дайте їй висохнути.
7
Зашийте надрізану підкладку виробу. Будьте уважні: якщо ви взялися за роботу, то потрібно довести її до кінця. Якщо ви почнете клеїти і залишите на «наступного разу», то клей засохне і вам вже складно буде полагодити річ так акуратно, як могло б бути.
8
Перед тим як почати роботу, вам слід детально вивчити інструкцію, підготувати всі матеріали, а головне - заспокоїтися. Тремтячі руки і нерви вам в цій справі не помічники. Щоб уникнути неприємностей, перевірте стійкість шкіряною фарби. Для цього приліпите і відліпити скотч де-небудь в непомітному місці. Якщо фарба після цих дій не посвітліла, можете сміливо братися за справу.