Як зробити одяг своїми руками.

Головним якістю жіночого образу і всіх її нарядів є оригінальність, що не схожість на всіх інших. У сучасному світі, напевно, складно знайти річ, якої немає ні в кого іншого, ну хіба що дуже дорогу. А що робити, якщо більших коштів у вас немає, а дуже хочеться виділитися серед всіх? Тоді зробіть річ своїми руками .
Інструкція
1
Навчіться правильно знімати мірки. Надіньте найзручніше нижню білизну, потім оберніть вимірювальну стрічку навколо тела.ОТ - вимірюйте на талії, найтоншому місці туловіща.ОБ - вимірюйте по самим виступаючим точкам бедер.ДБ - вимірюйте збоку від лінії талії і до самого пола.ВС - вимірюйте, присівши на стілець, від лінії талії і опускайте стрічку строго вертикально до поверхні стільця.
2
Після того як ви виміряли свої параметри, визначитеся, що саме ви хочете шити, наприклад плаття, пальто, брюки або блузку. Підберіть сподобалася вам фасон, купите тканину і виберіть відповідний колір, який буде вам до лиця. Для початку вам доведеться навчитися правильно, кроїти матерію. Потім, виходячи з власних параметрів, вам слід розкроїти обрану тканину за викрійками, складеним за допомогою креслень. Системи з побудови креслень викройок одягу бувають різноманітні. Але вся система грунтується на знятих параметрах з особистості, на яку і шиється та чи інша річ.
3
Потім обчисліть додаткові величини. Також на багатьох сайтах ви можете знайти різні викрійки сучасних нарядів. Якщо бажаєте бути модною і йти в ногу з революційними дизайнерськими рішеннями, то слід шукати саме такі викрійки. Іноді в таких нарядах немає нічого складного, і ви цілком зможете розібратися в техніці їх шиття, навіть не будучи відомим модельєром. Придбайте різні бусинки, пір'я, різнокольорові стрічки і т.п., щоб додати вашому завершеному поряд родзинки.
4
Зв'яжіть що-небудь власними руками . Такі вироби вельми популярні. Жінки всього світу захоплюються цією майстерністю. По-перше, такі речі ніколи не виходять з моди. По-друге, вони виглядають дуже красиво і оригінально. Взимку і в сильні морози в них тепло і затишно, так само такі вироби можна носити і в теплі пори року, наприклад, скомбінувати коктейльне плаття і зверху надягти пов'язану власними руками , візерунчасту накидку. Але пам'ятайте, що це дуже кропітка робота, яка займатиме весь ваш вільний час, деякі вироби можна в'язати місяцями в залежності від техніки виконання. В'язати можна за допомогою спиць і гачка, самі вибирайте, що вам більше подобається.
5
Купіть гачок, вовняні або шовкові нитки і пошукайте відео-уроки у всесвітній павутині. Спробуйте розібратися у всьому самостійно. Для початку виберіть найпростіший візерунок і саме просто виріб, наприклад шарфик. Якщо у вас виникають проблеми, і ви ніяк не можете зрозуміти, як це робиться, то запишіться в спеціальний гурток у вашому місті, пару тижнів занять і ви вже профі.